Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az alsó fertájon észreveszi...

Az alsó fertájon észreveszi az orvos ha volt abortusza valakinek?

Figyelt kérdés
Ha nincs benne a gépben észreveszi? Ha igen miből látja?
2015. jan. 5. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az abortuszt nem veszik észre. Letagadhatod. A szülést veszik csak észre a méh és a méhszáj állapotából.
2015. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Így van.

De ha rákérdez, jobban jársz, ha nem tagadod le, mert okkal kérdezi. És neki mindegy, hogy volt vagy nem, nem ítélkezik.

2015. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet, h nincs benne a gepben?
2015. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs is benne, és megkérdezi, ne hazudj az orvosodnak!

És főleg ennek akkor lesz jelentősége, ha babát akarsz és már terhes leszel, minden esetben megkérdik, hogy volt-e vetélésed vagy abortuszod és fontos az igazat mondani.


Maximum akkor értem meg, hogy szívesebben hazudnál róla, hogy pl. rokon vagy családbarát a nőgyógyászod. Máskülönben semmi értelme.

2015. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem TB alapon vetette el, hanem magánklinikán, akkor nincs benne a rendszerben...a rendszerben csak a TB alapon végzett vizsgálatok, beavatkozások vannak benne.


Amúgy valószínűleg nem veszi észre, de valóban értelmetlen róla hazudni, hiszen nem véletlenül kérdezi meg, ha valami miatt megkérdezi. Nyílván, mert fontos, mert esetleg az egészséged múlhat rajta.

2015. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Minek szégyenled? Ha megcsináltatni meg tudtad, akkor viseld el azt is ha észreveszik.
2015. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
?
2015. jan. 5. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:

3!

Nekem 10 évvel ezelőtt volt, mégis mindig megkérdezték, amikor vizsgálatokon voltam. Orvosok is, védőnő is. Nem firtattam, hogy benne van-e a gépben (vagy miért nincs), csak válaszoltam a kérdésre...

2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod eltitkolni? Nem szórakozásból kérdezi az orvos, hanem mert fontos lehet adott esetben. A saját érdeked, hogy tudjon róla.
2015. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem volt abortuszom
2015. jan. 6. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!