Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van ra mod hogy ne elvegyek...

Van ra mod hogy ne elvegyek hanem megszuljem az embriot?

Figyelt kérdés

11 hetes lesz a mutetkor kb, de en inkabb megszulnem. Volz mar ra pelda hogy megengedte az orvos? Persze megfogom kerdezni ot is de gondoltam hatha tudja itt valaki.


Itelkezesre nem vagyok kivancsi es nem fogom ookbeadni sem .


2015. szept. 29. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Megszülni csak a 24. hét után tudod, addig vetélés.

Ha minden igaz, az abortusz tabletta idéz elő vetélést, de az után is végeznek kaparást, és ha minden igaz, az Magyarországon nem engedélyezett.

2015. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
41%
Ilyet biztosan nem tudsz kérni, ahogy az első válaszoló is leírta, akkor engedélyezett lenne az abortusztabletta. Azért, mert koraterhességnél nagyon rossz a hatásfoka, ahol engedélyezett, ott is sokszor kell a műszeres befejezés. Magyarországon csak műtéttel tudsz véget vetni a terhességednek.
2015. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

eső, nem így van. 12. hét után meg kell szülni, mert addigra akkora a mérete, hogy nincs más lehetőség.

amit te írsz, az az életképesség, 24. héttől van rá lehetősége, hogy túlélje a pici a koraszülést, ezért ettől a héttől kell az orvosoknak mindent megtenni érte.


kérdező, nem tudom a választ, de tényleg érdekelne, majd írd meg, hogy mit mondott az orvos. azt elárulod miért döntenél emellett?

2015. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom. Azt tudom hogy a tebletta nem engedelyezett de esetleg oxitocin? Es maganklinikan sem lenne megoldhato szerintetek?
2015. szept. 29. 22:01
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert rettegek a mutettol az altatastol felek hogy nem ebredek fel.
2015. szept. 29. 22:13
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezt úgy hívják, hogy vetélés 2 ülésben.

A 12. hét után szokták ezt a módszert alkalmazni, de ahhoz valami nyomós indok kell. Nem lehet csak úgy megszakítani bármikor a terhességet ilyenkor már.

A másik dolog meg, hogy ez eltarthat 2-3 napig is, és ezt úgy képzeld el, hogy 2-3 nap kegyetlen szenvedés. Oxytocinos infúzió, ballonos méhszájtágítás és hasonlók...

2015. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem is érdekel, h miért döntenél így. Félsz az altatástól? Az ab sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a szülés.
2015. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ilyesmi magánklinikán sem lehetséges. Az eljárás 11 hetes terhesség esetén adott. Nem tudod megszülni, akkor sem, ha akarod. Nincs mit, nincs hogyan. Kicsi még, erővel kell eltávolítani. Nagyon sajnálom, de nem fogod megúszni. Az altatást sem nagyon hiszem, hogy ki tudod váltani gerincérzéstelenítéssel.
2015. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Jaa és utána ugyanúgy elaltatnak, ha megszülted, és kikaparnak, ugyanis a lepény meg a többi cucc nem jön ki magától.
2015. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
#6 voltam
2015. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!