Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a pontos proceduraja egy...

Mi a pontos proceduraja egy abortusznak es mennyi idon belul zajlana le ha peldaul hetfon megyek nogyogyaszhoz? Sajnos sulyos okom van ra!

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 09:18
1 2
 1/19 H_Vivien ***** válasza:
74%
A nőgyógyász megállapítja a terhességet, Te közlöd Vele, hogy nem tudod megtartani. Megpróbál lebeszélni az abortuszról, majd, ha nem tud elküld a védőnőhöz (mondjuk ebben nem vgyok biztos, hogy kell-e) és a családgondozóba. A családgondozóban is kinyírnak lelkileg, adnak egy csekket és 3 nap gondolkodási időt. Ha nem változtatod meg a véleményed, befizeted a csekket, visszamész és viszed a befizetett csekket. Elmész a kórházba, ahol vállalnak abortuszt, egyeztettek időpontot, bemész reggel, megcsinálják, délután hazamész. Pihensz és ennyi. Nem volt abortuszom, szóval csak nagyvonalakban tudtam leírni. Nem tudom mi okod van az abortuszra,de kitartást kívánok a végigcsináláshoz, leginkább lelkileg.
2015. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
elmész nőgyógyászhoz, megállapítja a terhességet. elmész a családvédelmis védőnőhöz, ad időpontot. elmész az adott időpontra, elmondja a lehetőségeidet, utána három nap gondolkodási idő. ha nem gondoltad meg magad visszamész, megkapod a csekket, befizeted, majd jelentkezel a kórházba. ott is kapsz időpontot, arra bemész és kikaparják a gyereked. amúgy kíváncsi vagyok mi lehet az a nagyon súlyos ok...
2015. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon súlyos ok, csak pár pelda: nincs munkája, nincs miből eltartani a gyereket, épphogy csak 18 éves, elhagyása a pasija. De a legkomolyabb tudod mi? Ha valaki nem akar gyereket. Amúgy mi közöd hozzá, hogy miért megy abortuszra? Konkrétan semmi.
2015. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
68%-os, téged ki kérdezett? Mert hogy én nem az biztos. ne offold szét a kérdést. Az általad felsoroltak egyik se sem elég súlyos ahhoz, hogy megölje a saját gyerekét.
2015. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak h tiszta legyen a sor ferjes vagyok es egy gyerekunk is van,szoval csak az itelkezzen aki tudja a pontos okat amiert meg kell valjak a babatol
2015. okt. 17. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Bármelyik elég súlyos ok, okoska. Mellesleg az abortusz nem gyilkosság, hiába szeretnéd ezt elhitetni. Semmi közöd hozz, hogy miért döntött így. Az ő dolga. Te nyugodtan szül amennyit akarsz.
2015. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

68%-nak igaza van.

Még annyit, hogy ha befizetted a csekket és bemész a kórházba, akkor a műtét előtt még elküldenek vérvételre és altató orvoshoz is. Egy jó 2 hét tuti, míg megcsinálják az abortuszt.

2015. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
te meg ölj meg amennyit akarsz, 68%-os. Ennyi erővel ha én megöllek téged vagy a te gyereked az se gyilkosság hisz én nem akartalak titeket? Hm? Az a gyerek is él, hisz fejlődik. Fejlődni meg csak az tud aki él.
2015. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Okoska!

Ha egy élő embert megolsz, az gyilkosság.

Az abortusz nem.

2015. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
68%os okoska..akkor magyarázd már meg nekem, hogy ha az a magzat nem él akkor hogy tud nőni és fejlődni? hm? egyébként te azt írtad, nem gyilkosság mert a kérdező nem akarta. akkor én nem akarom a te gyereked akkor abortálhatom őt? nincs a mondani valódban semmi logikai összefüggés. ha erre a két kérdésemre tudományosan megalapozott választ adsz, akkor fejet hajtok az abortusz imádatod előtt.
2015. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!