Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz esetén a vércsoport...

Abortusz esetén a vércsoport vizsgálat ingyenes, vagy fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Halalgyar? El vagy kalibralva dragasag. Akkor azt minek nevezned amikor megszuli a gyereket es a kukaba vagy a poce godorbe dobja? Vagy ne adj isten lefagyasztja. Mert hallottam mar ilyenrol is. Ez meg a szebbik dolog amit tehet egy no. Jobb lenne ha ehezne? Egy nyomorult elet szebb? Imadom az ilyen noket akik elitelek azt akit nem is ismernek. En 8 eve varok babara. Meg sem itelem el. .....
2016. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem fel, nem vártam negatív a témába nem igazán vágó kommenteket. Nem vagyok erre az egészre büszke, de nem áll módomban megtartni, mint leírtam!! De tudod mit? Gyere és támogass anyagilag ha ennyire nagy a szád és akkor nyugodtan megtarthatom kedves 19-es! :)
2016. júl. 4. 22:02
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
biztos honnantugggyam
2016. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
0%
Igen feltettél egy kérdést, és leszidtad a 19-est, holott ha ekkora a szád akkor vagy te ne B.... tál volna vagy pedig feltalálták a védekezést. Képzeld el, nekem van egy gyermekem,igaz nem vagyok gazdag egyedül neveltem,de ő minden boldogságom. Nem volt könnyű de aki akarja megoldja.Szüleim elhunytak, sok dolog lehet. Van azóta egy párom aki elfogadta a gyermekem 5-éve vagyunk együtt, nem akarok másik gyermeket, valami csoda folytán 5-éve nem is esek teherbe. Vajon mért,talán a rejtély neve : VÉDEKEZÉS. Szépen akartam neked írni, DE ha felteszel egy kérdést, legyen annyi eszed,hogy tudod előre , legalábbis számítasz rá,hogy nem mindenki azt fogja írni, hogy : Jól van ügyes vagy, stb... negatívat is kapsz dolgozd fel, vagy ne írj ilyen oldalra , Véleményekre vagy kíváncsi megkaptad, de akkor ne te sértődj, csak ülj le,és gondold el, mi van ha te nem születsz meg ? Akkor add nevelő szülőkhöz később vissza kaphatod, vagy add örökbe és mondj le róla, DE NE az életéről,ő nem tehet, hogy neked viszketett a ...Ha nem tetszik ne kérdezz másokat, ha én azt írom nincs közöd, meg nem ismersz... Akkor nem vonok be senkit a mán életembe. Ha nem vágod amit írtam vagy nem tetszik a te gondolkodási problémád nem az enyém
2016. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
#24, és hogy jössz te ahhoz, hogy a saját privát erkölcsödet és értékrendedet számon kérd máson? Mit szólnál, ha valaki rajtad kérné számon a te gondolkodásmódodat, értékrendedet?
2016. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!