Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normális? Ha ma voltam abortus...

Tifáni.Lolita kérdése:

Normális? Ha ma voltam abortuszon, és este már nagyon semmi? ép h olyan a zsepi mikor meg törlöm magam

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Normális.
2016. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Szeritem meg nem, bnomnek is alig volt valami es visszament kiderult hogy alvadt ver elzarta a kiutat es a mehebe gyult a ver..
2016. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Abban szerintem lehet valami amit a kettes mond.

Volt nekem is sajnos egy terhességmegszakításom. Nem volt semmilyen vérzés utána. Talán még annyi sem, hogy kicsi vér a zsepin.. Iszonyúan fájt másnap harmadnap a hasam! Nagyon! És puffadtam. Arra tudtam gondolni, hogy a vér gyűlik-gyűlik de nem ürül..

3.nap "szerencsém" lehetett mert úgy elkezdtem vérezni,mondhatom ,hogy hála az égnek. Nem is tudom mi lett volna ha. Passz. Nem vagyok orvos. Sztem az én esetem sem volt normális. De ha neked ilyen panaszod nincs,hogy nagyon fájna akkor sztem nincs nagy gond.. Vagy nem tudom.

Épp amikor hívni akartam a dokit elöntött a vér és ezzel sztem tényleg szerencsém volt!

2016. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én mindenképpen felhívnám a dokit,szerintem nem normális.
2016. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Es ha csak gyuli bent egy ido utan nem csak faj mint a 3masnak de eletveszelyes is
2016. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen mindenkinek. Hát nem fáj hasam mèg talàn anyira se mit mikor meg menszesz . meddig várja menyi idő után beszèljek az orvossal ?
2016. szept. 28. 01:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vard meg mig elkezd fajni mert az mar azt jelenti hogy a felgyulemlett ver feszit
2016. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sem volt szinte semmi utána. Pár csepp a papíron. 2 hét múlva mentem kontrollra, minden rendben volt. Ez attól is függ, mennyire alapos az orvos, kitisztít-e rendesen, vagy csak kiszippantja az embriót, és kész.
2016. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem sem volt sok vér a betéten( mert ugye utána betétet kell használni) , pocim sem fájt másnap az abortusz után ( csak amikor csinálták), pedig én hasfájós vagyok. Mindenki más, ez normális .:)
2016. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor meg nyugotam
2016. okt. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!