Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Escapelle tabletta bevétele...

Escapelle tabletta bevétele után mennyi ideig normális a pecsételő vérzés? Nekem már 10 napja tart.

Figyelt kérdés
A "baleset" után 15 órán belül bevettem a gyógyszert és 1 hét múlva kezdtem vérezni. Ez volt 10 napja és még mindig nem akar elmúlni. Normál esetben a menstruációmnak jövő hét közepén kellene megjönnie. Nem hiszem, hogy ez menstruációs vérzés, mert más az állaga, erőssége, színe is.
2017. júl. 16. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem meggylekvár szerű sűrű alvadt vérzésem volt, majd a normál ciklus, utána meg kihagyott egy egész hónapot. De mindenkinek más. Hatalmas hormonbombát kaptál, az első hónapban normális a pecsételés. Ha a kövi menzeszig sem jössz rendbe, akkor érdemes elnézni dokihoz.
2017. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az eseményutáni annyira felkavarja a hormonjaidat, hogy nehéz megmondani, mi a normális, mi nem. ha jól értem, a tablettát 7+10 napja vetted be, azóta már eltelt annyi nap, hogy tesztelhess
2017. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 evig kb barmi normalis most
2017. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!