Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Csütörtökön megyek a nőgyógyás...

Csütörtökön megyek a nőgyógyászhoz műtétre időpontot kérni 8-9 hetes vagyok. Meg említsem neki, hogy 1 hete barnázok? Vagy semmi értelme nincs?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Említsd. Akár magzatelhalást is jelezhet a barnázás.
2018. febr. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
1# mivel abortuszra megy igy nincs jelentosege. De amugy altalaban mutet elott még uhval megnézik , meg mutet kozben is latjak a kicsit
2018. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Nincs tapasztalatom, de logikusan belegondolva annyiban van jelentosege, hogyha esetleg azert van a verzes, mert elhalt a terhesseg, akkor ez mar nem “sima” abortusznak szamitana. Ez esetben elhalt terhesseg lenne, amit befejeznek mutettel. Mas a folyamat (csak kiirjak a mutetet a szukseges vizsgaltok utan, de nem kell pl tanacsadasra menni), de mas a finanszirozasa is, egeszsegbiztositasra megy (ha van), nem kell fizetni erte, mint az abortuszert.


Amugy meg szerintem az orvos alapban megkerdezi a vizsgalat elejen, hogy van-e panaszod, pont ugy, mint attol, aki akarja a babat es uh-t is ugyanugy csinalnak, hogy megallapitsak van-e terhesseg, elo-e, stb. Szoval egyertelmuen mondanod kell ezt az orvosnak.


Amuy ha mar egy hete barnazol, akkor elmehetnel orvoshoz a heten, ha elhalt a terhesseg, akkor legalabb felkeszulhetnel ra, hogy megindulhat barmikor a veteles.

2018. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp mondd, nekem ilyenkor kezdődött barnázás, elhalt a baba, spontán vetéltem el végül. Ha nálad is gond van és a baba elhalt, az mindenkinek "jobb", amellett, hogy nem kell fizetned az is lehet, hogy megúszod a műtétet, és lelkileg sem mindegy, hogy te ölöd-e meg, vagy életképtelen volt eleve.
2018. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!