Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz kérvényezéséhez elég...

Abortusz kérvényezéséhez elég a szakorvosi leletet vinni a Családvédelemhez, vagy valamilyen speciális igazolást kell kérni az orvostól?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítélkezzetek, mert arra egy nőnek sincs szüksége ebben a helyzetben. Olyanok válaszoljanak légyszíves akiknek van tapasztalatuk a témában. Köszönöm szépen!

2019. máj. 10. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a családvédelmet hívod fel ez ügyben? És ha itt valaki rossz tanácsot ad? Keresd meg őket és akkor biztos, hogy nem fog semmi hiányozni. :(
2019. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert leghamarabb hétfőn tudnék elmenni vagy felhívni őket, és addig is talán kapnék érdemleges választ.
2019. máj. 10. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Még munkaidő van.

Felhívod a körzetes védőnőt, és ő megmondja mit kell vinned. Sőt, lehet időpontot is ad, mikor menj. És nem kell órákat ott ülnöd.

2019. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász odadja a papirokat amin a terhesség megállapitása van.Van egy másik is amit a csaladsegítőnek kell odaadni,ezenkívűl odaadja a beutalókat.
2019. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász (általában ha mondod hogy nem kivánt terhesség egyböl ad) egy papirt ad amin megállapitja a terhességet és amin ott vannak a családsegítők telefonszámai, NEM ad beutalót CSAK ha nem tudod a vércsoportod, akkor is csak egy vércsoport teszt vizsgálatra.

Mellesleg idöpont kérés kb mindenhol kb déltől egyig vagy kettö ig van, ha utána hivod fel se veszik

De ha sikerül felhivnod ad egy idöpontot és ugyan akkor általában megbeszélitek a második háromnappal késöbbi idöpontot is ugyanis kétszer kell vele találkoznod, ö állitja ki a papirt és adja oda a csekket ami 38000 lesz kb, együtt kiválaszjátok a korházat ahol elvégzik, öket szintén fel kell hivnod és idöpontot kérni amit nem tudsz amig nincs meg a vércsoportod, utána csak fogod magad elmész a megadott idöpontra viszed a papirokat amiket a családtervezö ad a csekkröl a befizetési igazolást és egy nap alatt elvégzik

2019. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki elkezd neked hülyeségeket irogatni és megprobálva bűntudatot kelteni benned nyugodt szívvel tiltsd le hogy ne küldhessen több üzenetet, a te tested a te jogaid, a te döntésed

Akárhogy is döntesz végül ne azért tedd mert valami lelkes abortusz ellenes idióta hülyeségeket küldött neked, minden nö másképp éli meg

Nem tudom mik az okaid, de így vagy úgy a te döntésed és ezt mindenkinek tiszteletben kéne tartani

Am azt hiszem az elözö válaszoló voltam és ezt most csak azért írom mert a lelkes abortusz ellenes nekem is, megértem én az ő érzéseit, de ilyenkor pont nem azokat a szavakat akarjuk hallani amiket az ilyenek mondanak

Bárhogy is lesz minden rendben lesz, kitartás mindenhez

2019. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nálam ez úgy volt egy hete, hogy bementem a kórházba és a vizsgálat legelején mondtam, hogy nem tudom megtartani. Kaptam rendes papírt a vizsgálatról, aminek az aljára odatették, hogy mit kell tennem, ha nem vállalom az embriót de elmondták szóban is, plusz adtak egy beutalót a családvédelmi szolgálathoz, amin rajta volt a telefonszám, amin időpontot lehetett kérni. A családvédelmisnek az orvosi papírt és a beutalót adtam oda, mást nem is kért.
2019. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!