Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szegeden hol vizsgálnak meg,...

Szegeden hol vizsgálnak meg, a klinika mennyire leterhelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kétszer teszteltem, mindkettő pozitív lett. Körülbelül 5-6. hétben lehetek, már éreztem az ételek iránti undort is illetve étvágytalanság kísért.. Viszont, a párommal főleg én nem vagyok magamban biztos, hogy fiatalon bevállaljuk a gyermeket. Segítséget szeretnék kérni, a klinikán mennyire dolgoznak precízen illetve mennyire ellenzik az abortuszt, hol végzik a műtétet? Milyen módszert használnak itt szegeden? Mennyire sérülhet a méhem? Vagy pedig keressek fel egy magánorvosi rendelőt, a mielőbbi vizsgálat miatt? Köszönöm ha segítetek!



#terhesség #abortusz #Szeged #szeged nőgyógyászat
2019. jún. 4. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
És nem T8120, hanem Y6000, Y6080, Y6090...
2019. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Az Y6000 az kizárólag sebészeti műtét alatt... (elvileg)

Y76H0?:)

Szegény Kérdező:)

Kérdező, az, hogy "mennyire ellenzik az AB"-t, az az adott orvostól függ, nem az intézménytől, mindenhol akad ilyen is, meg olyan is.

Ha nem döntöttetek még, akkor érdemes oda menni első vizsgálatra, ahol a terhesgondozást is végeztetnéd, ha a megtartás mellett döntötök.

Egyébként az első trimeszteres AB halálozása olyan 1:60000 körül van, tehát ma Magyarországon elvben 1,5-2 évente 1 nő hal bele. Az olyan sérülés valószínűsége, ami befolyásolhatja a következő terhesség kihordását (nem lehetetlenné teszi, befolyásolja) azt még Czeizel olyan 300/év-re, tehát 1% köré tette, ennek a többsége a méhszájat érinti, tehát koraszülésre hajlamosít.

Na, ilyenek mennek...

2019. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rettentően megrémítetek... altatás vagy csak helyi érzéstelenítés? Lehet bent valaki veled? Kedves kommentelő neked mennyi ideig tartott a felépülésed? Minden rendben veled azóta?
2019. jún. 4. 23:03
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, rövid altatás. Hogy benn lehet-e veled valaki (már persze az osztályon, nem a műtőben) az az adott hely és lehetőségek függvénye. A felépülésnek meg nincs általános receptje, tökéletesen egyedi.
2019. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj már itt a rémisztgetőknek! 2 abortuszom volt, egyiknél sajnos elhalt a 9 hetes embrió, másik 1 hónapja, az rendes abortusz. Az elsőnél 21 éves voltam, semmilyen fájdalmat nem éreztem, 3 napon belül vérzés is elmúlt, tökéletesen voltam. Most 27 éves vagyok, az egészségem került veszélybe, ez a beavatkozás ugyan úgy fájdalommentes volt utána, semmi bajom nem volt, de az egészségi állapotom miatt 1 hétig tartott a vérzés és nem erőltethettem meg magam. Pihentem egy hétig, kiéltem magam h otthon lehetek picit és ennyi.
2019. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
46%
Sipos-Szabó Tibi uu
2019. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!