Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lombikosoktól kérdezném akik...

Lombikosoktól kérdezném akik elvetéltek, hogy milyen vizsgálatokat csináltattak meg, hogy kiderüljön van e probléma?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve szeretnénk babát, 2 lombikon vagyunk túl. A második fagyasztott embrióból sikerült, de 8-9 hét közt leállt a szíve, ezért műtéti befejezés lett. Tudom sokan mondják, hogy természetes szelekció, meg lehet beteg volt. Most vannak kétségeim a fagyasztott beültetés ellen is:( Magas a prolaktin szintem, de erre szedek gyógyszert. Mthfr mutáció volt véralvadásgátló szuri is. Szedtem progeszteront, vitaminok. Már volt inzulin/cukorterhelés, D vitamin, pajzsmirigycsomag, trombózispanel, infertilitás panel is elvégezve, és egyéb sok vérvételes vizsgálat
2020. máj. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

G1 intézetbe nézess Nk ölősejteket és Th citokineket.

Nekem 4 sikertelen lombik után derült ki hogy magas az Nk ősejtek száma és Th1 citokin is magas volt.

A kutya se mondta ezt a vizsgálatot fórumokon olvasgattam :)

Pároddal kell menni néznek Partner elleni reakciókat is.

2020. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nk ölősejt*
2020. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!