Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok. Ez...

6 hetes terhes vagyok. Ez lehet vetélés kezdete, tünete?

Figyelt kérdés

Tegnap ment nagyon a hasam, semmi olyat nem ettem pedig ami okot adhatna rá. Délután megemeltem magam, szúrkált a hasam, ma reggel pedig véreztem, pici még most is jön. Nem az igazán a piros vér, inkább barna folyásszerű váladék jön. A hányinger erősödik csak, nem vészesen szúr. Szombat délelőtt megyek orvoshoz.

Akinek volt vetélése ilyen pici korban, tud mondani valamit mi lehet ez?

Köszönöm előre is.


2020. aug. 6. 09:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor hat hetes voltam 3 napig nagyon picit barnáztam, de csak a wc papiron látszott. Az orvosom megnézett, de mindent rendben talált. Viszont azt mondta, hogy terhesség alatt akár milyen pici vérzést is komolyan kell venni. De akkor csak annyit mondott, hogy pihenjek.

Aztán 3 nap alatt elmúlt. Most már 31 hetes vagyok és minden rendben ment eddig :)


Szóval egyáltalán nem biztos, hogy baj van, de menj el minnél hamarabb orvoshoz, vagy legalább telefonon konzultálj vele minnél előbb és addig is pihenj és feküdj amennyit tudsz. :)

2020. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2020. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam.

Görcsök enyhülnek, vérzés (most) nincs, mit tudom én mi lesz!

Epret voltam kapálni (a párom már ugatott érte), de lepihentem, mert fáj.

2020. aug. 6. 16:03
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Oh, ne írjak csúnyát.

A pecsételő vérzés progeszteron hiány jele. Anélkül el fogsz vetélni, vagy koraszülött babád lesz.

A párod meg kapálja meg maga az epret, ha már ugatni tud .

2020. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Wonderwomen ***** válasza:
100%

🙄 úgy látszik ez egy nem kívánt terhesség. Mindegy, nem ránk tartozik, te kérdeztél, mi válaszoltunk legjobb tudásunk szerint.

Minden jót kívánok!

2020. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Én mindenképp bemennek ügyeletre. Nekem is így kezdődött a vetélesem. Kaptam progeszteront. Sajnos nem segített de megpróbálták.Inkább egy felesleges kör a dokinal mint a baba elvesztése. Persze ha akarjátok.
2020. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nem érdekel a terhesség,hogy elmész epret b*szkodni a kertbe ahelyett, hogy befáradnál az ügyeletre talán jobb is hagyni veszni az ügyet. Ha már most a kis ujjad se mozdítod, csak várod, hogy vagy jobb lesz vagy ha rosszabb majd bemész ne is erőltesd, korai ez neked. Felelőtlen..


Vagy probléma nálad, vagy nem. Ezt az orvos tudta volna megmondani, ha megemelted volna a valagadat.:')

2020. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Korai nekem? Igen, 35 éves vagyok, van egy gyerekem.

Egyszerűen csak bíztam abban, hogy a természet megoldja az orvosok helyett. De még kb 1 hétig egyben vagyok.

De köszönöm a válaszokat.

2020. aug. 20. 13:01
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

besz@rok b.@zdmeg... mit tudod te, mi lesz..

az ilyen nyomorékok bezzeg szaporodnak mint a nyulak, kapálgass csak, bajod úgyse lesz, majd kipottyan a gyerek a krumpliföldön aztán lehet tovább haladni a soron...

2020. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egy gyermekem van, nem is akarok többet, ezért vetetem el.
2020. aug. 26. 16:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!