Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Beutalt a nőgyógyászom ambulan...

Beutalt a nőgyógyászom ambulanciára a szülészeti kórházba missed ab miatt, elmentem és elküldtek?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász azt mondta nem kell időpontot kérnem mert muszáj megnézniük, de odamentem és megkérdezte az orvos hogy mégis mit keresek itt, ha nincs panaszom? Menjek és kérjek időpontot és majd megnéznek.

Ez normális dolog? Kb 3 hete elhalt a magzat, és hagynak így hazamenni vizsgálat nélkül?


2021. jún. 11. 09:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
És azt is elmondtad hogy 3 hete elhalt magzat van a méhedben? Ha igen akkor másik kórház és felhívod a betegjogi képviselőt.
2021. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Betegjogi képviselő
2021. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
És a nincs panaszodra résznél azért elmondtad hogy mi a helyzet?
2021. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Megnézte az asszisztens az összes leletemet. Mondtam is neki, hogy hetek óta elhalt. Mondta tudja miért vagyok bent, ő nagyon normális volt,viszont a szakorvos ott ordíbált vele, hogy ő a szakorvos és csinálja azt amit mond neki és adjon nekem hétfőre időpontot mert most nem néz meg. A panaszra mondtam, hogy enyhe görcseim vannak.

Az asszisztens telefonált, hallottam mondta is, hogy volt vérzésem stb.. de mégis jövőhétre kaptam időpontot. Annyit mondott ha elkezdek vérezni, akkor bemehetek telefonálás meg időpont nélkül.

2021. jún. 11. 10:17
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Akkor valóban betegjogi képviselő! Hívd fel a nődokit, gondolom ő is ott dolgozik, legfeljebb nem mindig van bent. Hátha leüvölti annak a gyökérnek a fejét.
2021. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom, hogy meg kell nézni, hogy kiürült-e teljesen. Azzal nem hinném, hogy még kell várni, amíg valami gond lesz. Szerintem hívd fel a betegjogi képviselőt.
2021. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Felkeresném a betegjogi képviselőt a helyedben. Nem tudom hogy képzeli ezt komolyan. Rengeteg ilyen orvos van sajnos.
2021. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem ürült ki, nem indult be a vetélés sajnos azért küldtek be, hogy nézzen meg egy másik orvos is és jegyezzenek elő műtétre.
2021. jún. 11. 10:24
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom, nem elég, hogy ilyenen kell keresztül menned, még ilyen patkány a doki is😔
2021. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is elhalt ősszel a babám.

Nem fogadnak csak úgy... időpontra lehet menni.

Nekem az sztk kért idöpontot. Reggelre 1 vizsgálatra, utana aznap a műtetre.


Ugy, hogy besetálsz, valoban senki nem csinál semmit...

Nem értem a valaszolókat, hogy betegjogi kepviselő meg stb...

Ez egy előre tervezett műtét, elötte altató orvossal, stb vizsgálattal. Nem ugy van, hogy csak fogom és besétalok.

Nekem 5hetesen halt el, 9 hetesen műtöttek...

2021. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!