Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szeptemberben volt a 2....

Szeptemberben volt a 2. vetélésem, és októberben pontosan 31 nap után megjött ahogy szokott. Most viszont a 2. menstruációmnak nyoma sincs. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Terhes nem vagyok, mert védekeztünk, ennek ellenére persze csináltam tesztet is, hogy mi van ha mégis, de negatív.

#egészségügyi probléma #késikamenstruáció
2021. nov. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kivizsgálásod volt a 2.vetélés után? Ha baj van a hormonokkal v inzulinrezisztenciád van az felkavarhatja a ciklust. Esetleg ha oltást kaptál (COVID), arról is hallottam, hogy bekavarhat a ciklusban.
2021. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vmiert felborult a ciklusod de nem találod az okát akkor ajánlom a méhpempőt vagy baratcserjet.
2021. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, most járom a kivizsgálásokat, IR nem tudom van e, 3 pontos terhelésem nem volt, de a normál 0 perces meg amiket levett az endokrinológus azok jók.

A méhpempőt és a barátcserjét is szedem kicsit több mint egy hete, esetleg az bekavarhatott?

Oltást a 2.-at június végén kaptam, az akkor nem kavart be.

2021. nov. 8. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy szükségtelen egyszerre méhpempőt és barátcserjét is szedni, elég az egyik. Illetve volt olyan, akinek a barátcserjét megboritotta a ciklust és nem úgy hatott ahogy szerette volna. Én a helyedben lehet először csak a méhpempőt szedném az talán kisebb eséllyel kavar így be a mensibe.
2021. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na tegnap este meg is jött, észre vette az aggodalmam :D:D
2021. nov. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!