Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez már tuti missed ab, ne...

Ez már tuti missed ab, ne reménykedjek, ugye?

Figyelt kérdés

Pénteken töltöttem a 8. hetet, ekkor mentem a második hu-ra, melynek eredménye: 37x17mm petezsák szikhólyaggal, embrió nem ábrázolódik. A kórházban kereken 1 percig vizsgáltak, magyarázatot sem kaptam semmire. Mentem volna sírva, hogy akkor intézzek műtétre időpontot, a nővér leteremtett, hogy mi a fenét képzelek magamról, nem tudnak jövő héten sem műteni, ez nem így megy, nekik rengeteg a dolguk, stb. Mondhatom abban az állapotban nagyon jól esett.

Sírva felhívtam egy másik megyei kórházat, ők viszont nagyon rendesek voltak, a főorvos is átvette a telefont és beszélt velem, holnap reggel 7-re várnak, de azért még ők is csinálnak egy ultrahangot, biztos ami biztos alapon (pedig körzetileg nem is ide tartozom).

Az lenne a kérdésem, hogy ebből mindenképpen műtét lesz, igaz? Tüneteim még vannak, noha már lemondtam az egészről. Annyira meg vagyok zavarodva, nagyon vártuk a babát.



2022. márc. 6. 14:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szívhang volt a 6.héten, akkor még mindent rendben találtak.
2022. márc. 6. 14:31
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon sajnálom amit történt.

De nem tudom h most mit szeretnél ezzel.

Mondjuk azt h nincs mit minden veszve, és akkor reménykedsz majd, és hétfőn esel pofára. Vagy csak szerettél volna könnyíteni a lelkeden a kiírással?

2022. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy csak a hanyag vizsgálat miatt történt. Remélem holnap minden rendben lesz! Kitartást! ♡
2022. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!

Ha a 6ik héten volt szívhang, mostanra pedig már embriót se láttak, én nem is reménykednénk.

2022. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor csak arra koncentrálok, hogy holnap túlesek rajta.
2022. márc. 6. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy 8 hetes, elő terhességet nem nagyon szoktak elnézni. Ha viszont mégis, menj vissza az első helyre és teremtsd le őket.
2022. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi történt veled?
2022. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egyértelmű, hogy műtét...
2022. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Nekem a 9+2 uh-n is volt szívhang, mindent rendben találtak. 1,5 hét múlva tudtam meg, akkor volt igazán jele, hogy gond van. Elmentem ügyeletre, és kiderült hogy 9+4 megállt a szíve. Sokan vagyunk így sajnos. Azt hiszem nem is nagyon van nő, akinek nem volt vetélése vagy missed ab-ja 😔
2022. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jól vagyok, tegnap műtöttek, elvállaltak a nem körzeti kórházban, este már itthon is voltam. Sajnos a szobatársam is így járt, egymást vigasztaltuk.

Köszönöm mindenkinek! Nem adom fel, 3 hónap és újra megpróbáljuk.

2022. márc. 8. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!