Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi ido utan illik egy...

Mennyi ido utan illik egy ismerosre ra irni miutan 2 nappal a szules utan elvesztette kisbabajat?

Figyelt kérdés

Ketto veteles utan

9honapos terhesseg utan megszuletett a babaja es meghalt.

Nincsenek szavak...


2022. jún. 16. 07:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ráírni.
2022. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Most még ne írj rá szerintem se, 1-2 hét múlva
2022. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Pedig egy idő után rá kell írni. Pont azért szigetelődnek el az ilyen tragédiát átélt emberek, mert a könyezetük nem tudja kezelni, és mindenki eltűnik mellőlük.

Ha jó barát, akkor akár rögtön megírhatod, hogy bármikor hívhat, ha akar, és mindenben támogatod. Ha csak ismerős, akkor azért várj néhány hónapot, és csak valami semlegeset írj, pl.kérdezd meg, mi újság vele.

Ha nem válaszol, ne sértődj meg. Akkor úgy tűnik, még korai volt. De inkább ne válaszoljon, mint hogy teljesen becsavarodjon, mert senki nem beszél vele.

2022. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, milyen közeli ismerős. Ha amúgy is rendszeresen tartjátok a kapcsolatot és beszéltek heti rendszerességgel, akkor bármikor.

Ha egyébként nem, csak úgy amúgy ismerős, akkor szerintem nem illik ráírni.

2022. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha közeli ismerős, akkor ráírnék egy pár napon belül. Megkérdezni szüksége van-e valamire, illetve megpróbálni beszélgetni vele olyasmiről, ami kicsit eltereli a figyelmét.

Nálam a nagyobb traumáknál pl sokat segített, hogy tesóm elhívott szimpla programokra (fagyi-bambi a városban, ilyenek) és tök másról beszélt, éreztem, hogy nem állt meg a világ, és egy kicsit nem a gyászba merültem. Persze ezek mind egyéniek, de egyetértek a fentiekkel, jobb, ha nem hagyod elszigetelődni.

2022. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
ez tényleg attól függ, milyen viszonyban vagytok
2022. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Rairni? Mármint messengeren vagy facebookon? Soha. Ha fontos neked az illető, akkor minimum veszed a fáradságot és szemelyesen mész el hozzá.
2022. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli ismerős, akkor én azonnal írnék neki és biztosítanám róla, hogy itt vagyok, ha bármire szüksége van, beszélgetni szeretne, vagy csak társaságot, vagy kellene valami a boltból vagy akármi. Hogy tudja, nincs egyedül.
2022. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 34. héten született halva a kislányom. Rám senki nem írt és nekem nagyon jó volt így. Én írtam/beszéltem mindenkivel, akik közeliek és akikkel jól esett. Ha valakit én nem kerestem, akkor nem olyan közeli, hogy ő kérdezzen. Egyedül a védőnő írt.
2022. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

Miért kellene ráírni?!


Meg amúgy igen, nem mindegy a viszony. Nekem pl unokatesóm vesztette el a babáját a 36.héten. azóta sem beszéltem vele, pedig 5 éve volt.


Ha nagyon nagyon közeli barát lenne, csak akkor írnék rá. Amúgy semmiképp

2022. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!