Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után első menzesznél...

Missed ab után első menzesznél tampon használat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sajnos 8hetesen missed ab volt.A korházban 4hetet mondtak mindennel kapcsolatban.Ez a része teljesen oké,de ha 5héten megjön a menzeszem akkor mehet a tampon már?Télen lefoglaltunk egy tengerparti nyaralást amit ki is fizettünk nem akartam elmenni de sajnos nem kapjuk vissza a pénzt,igaz lehet jót is fog tenni,de lelkileg nem vagyok a legjobban.persze szerintem pont úgy fog kijönni,hogy mire megyünk addigra meglessz.Szóval igazából,hogy beletudjak menni a tengerbe akkor tampont kéne használnom.Voltam már kontrolon az orvosomnál minden rendben volt,de esküszem ez eszembe se jutott😟 köszönöm szépen a segítséget!
2022. júl. 25. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan
2022. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nemrég volt elhalt terhesség miatt befejező műtétem. 4 hetet mondott szintén a nőgyógyászom, ezt követően kontrollon mondta is, hogy mostmár mehetek újra vízbe, lehet tampont használni, de azért még az újra összebújással csak finoman (persze lehet, de ha valami fáj vagy kellemetlen akkor értelem szerűen inkább hagyni, nem erőltetni).

Nekünk is hasonlóan volt a nyaralás tengerpartra, viszont három héttel a műtét után. Kérdeztem erről is a nőgyógyászt, azt mondta, hogy csak a medencéket kell elkerülnöm, a tengervíz kifejezetten jót tehet mikor már a műtét miatti vérzés elmúlt. Így nem mondtuk le. Nagyon jót tett a testünknek lelkünknek is.


Sok erőt és kitartást kívánok! Biztos jön majd a 🌈 babátok!

2022. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!