Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Debrecen Kenézy Gyula kórházba...

Debrecen Kenézy Gyula kórházban foglalkoznak vetéléssel? A klinikát sajnos nem tudom merre van de a Kenézyit igen , sürgősen mennem kell mivel terhes vagyok és be véreztem!

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Minden kórházban, ahol van szülészet-nőgyógyászat, foglalkoznak vetéléssel.

De a vérzés egyáltalán nem okvetlenül jelent vetélést.

Amúgy meg ha te nem is tudod, hol a klinika, a google térkép tudja, ahogyan a taxisofőrök is pl.

Volt már egy kérdésed, nem is értem, miért nem indultál rögtön megnézetni magad. Mire vársz?!?!

2023. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem cekcelünk addig védekezés nélkül, míg nincs egy olyan épkézláb férfi ember mellettünk aki ilyen helyzetben tudja pl hogy merre van az arra. És pl rendelkezik egy kocsival amivel a párját betudja vinni a kórházba.
2023. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 ! Hidd el a férjem bárhol fel találja magát! Attól hogy itt fel tettem egy kérdést az nem azt jelenti hogy a férjemmel nem találtunk oda , kérdezni még szabad szerintem nem tilos ! Jobb ha már tudja az ember hogy merre is induljon neki !!! Mivel nagyon messze lakunk Debrecentől azért nem mindegy hogy kocsikázunk órákig vagy egy hamar oda találunk! És lécccike ha nem tudod a kérdésemre a választ akkor ne válaccoljál mert nem érdekel !!! Köccike 🤦🏽‍♀️
2023. márc. 7. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez a második kérdésed a témában. Google-t tényleg ennyire nehét használni? Ne adj istenm, felhívni az adott helyett, mielőtt potyára odamész messziről?...
2023. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyen probléma van akkor nem kell be telefonálni és beutaló sem kell mert ez süröségginek számít
2023. márc. 7. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem azt mondta, te igen okos. Csak azt, hogy a mai napon másodjára teszel fel erről kérdést.

Ha ennyire nem vagy képben, hogy egyáltalán hova kell menni, akkor miért nem keresed meg a google-ban, hogy hol van Debrecenben nőgyógyászati ellátás, és hívod fel őket, hogy "Jó estét kívánok, XY vagyok, ez a problémám, hová tudok fordulni?"

Baromi bonyolult.

Az első klrdést ráadásul reggel 8-kor tetted fe, most pedig lassan este fél 7, neked meg ennyire idő alatt nem siekrült kideríteni, hogy mit kezdj magaddal.

2023. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
De miért Debercenbe mentek, ha nagyon messze laktok tőle?! Közelebb nincs sürgősségi?! Esetleg egy sima nőgyógyászat?! Minek ezzel messzire utazni?!
2023. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni nyugodtan, de akkor sem értem hogy nem lehet találni reggel óta egy nőgyógyászati ambulanciát. Ha pedig talpraesett a férjed akkor induljon el veled a kórházba.
2023. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt a kamu kérdés provokációjának írta ki...
2023. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt még neki áll feljebb.
2023. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!