Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha volt már 1 abortuszom, a...

Ha volt már 1 abortuszom, a 2.-nál is kitágítanak? (Nincs gyerek)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

11!


Khm, nem nehéz rajonni, melyik választ írtad te:


7.komment:"Gondolom azok pontoznak le akik ugyanilyen felelőtlenek, gratulálok"


Tehát a lepontozo véleményed szerint csak olyan lehet, aki felelőtlen és több abortusza volt. Ez vizony ítélkezés.

2023. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy eltaláltad melyiket írtam, nem az én válaszom áll a legrosszabbul. Nem is lényeg, de szerinted egy olyan kérdéshez, amiben már 2. abortuszról van szó, mindenféle infó nélkül, mit lehet gondolni? Nyílván van amikor sajnos csak ez az opció van, akár úgy hogy tervezték a gyereket. De igenis van aki felelőtlen. Nem tudni hogy a kérdező melyik csoportba tartozik, így mi mást lehetne írni?
2023. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Engem is lepontoztak. De ugy látom mindenkit. Amúgy most láttam h van valami top lista is. Gondolom így akarnak felkerülni rá. 🤣🤣🤣
2023. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, sokaknak az a legjobb szórakozás hogy másokat lepontoznak, akkor is ha a válaszoló normális :')
2023. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tágítanak, csak akkor nem, ha már természetesen szültél.
2023. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!