Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek missed ab után,...

Szerintetek missed ab után, ha terhes maradtam volna, kimutatná a teszt 4 héttel a műtét után?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab és befejezö mütét UTÁN nem maradhattál terhes!
2023. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért érzek bizsergő érzést az alhasamban?
2023. nov. 6. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, szerintem senki nem tudja itt megmondani, menj az orvoshoz és vele beszélj.

A terhesség egyébként nem jár alhasi bizsergö érzéssel

2023. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz, csak már nagyon ideges vagyok és félek. Gondolom nem változott volna a műtét után 2 héttel negatívvá a teszt, ha terhes lennék.
2023. nov. 6. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Missed abnál kitisztítják a méhet egy küret kanál nevű eszközzel, szépen lekaparják a méhfalról a méhnyálkahártyát. Amit szoktak ellenőrizni is. De (tegyük fel béna volt és "otthagyta") ha bentmarad a petezsák, embrió akkor is beindul a vetélés, hisz okkal kellett missed ab, az a terhesség életképtelen.

A bizsergés is lehet attól, hogy a küretkanállal kapargatták (én is éreztem pár napig, hogy ott csináltak "valamit", mint kb egy horzsolás vagy enyhe napégés, talán így tudnám leírni), nem magától vált le, hanem egy fém eszközzel lekaparták.

2023. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem alakult ki embrió egyébként... De csak nem lesz gond, ugye? :(
2023. nov. 6. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Missed ab.-nál ehalt terhességről beszélünk. Mégis, mi bizseregne? Természetesen kimutatná, ha élő terhesség lenne, de nincs.

Azért érzed, mert nem akarod elfogadni, hogy nem vagy terhes. Vetélésem után egy ideig még én is éreztem mindent is, de sajnos, attól még nem leszel terhes.

Próbáld meg elfogadni és előre nézz! A következő rendben lesz.

2023. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem épültél fel, idő kell gyógyuláshoz.
2023. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!