Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki aki sokszor vételt már...

Valaki aki sokszor vételt már el vagy sokszor volt terhes tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval elsősorban is 26 éves vagyok volt már egy terhességem, és szeretnék újra teherbe esni. Az utolsó menstruációm január 8-án volt. És most február 3án csináltam kettő terhességi tesztet. Mind a kettő pozitív lett. De ma reggel olyan mintha megjött

volna mégis ennek ellenére. Valaki tudja hogy ez mit jelent? Most akkor nem vagyok terhes? Emellett azt elfelejtettem hogy a derekam alsó része és a hasam elég erősen görcsöl.


febr. 5. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem oda írni hogy PCOS-ben szenvedek. És körülbelül 3 és fél éve próbálkozunk a párommal de most lett először pozitív a teszt
febr. 5. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg kémiai terhesség.
febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A 3.5 év alatt nem léptetek tovább? Meddőségi kezelésekre gondolok.
febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha görcsöltél is, akkor sajnos valószínűleg tényleg kémiai terhesség volt :(

Azért ha elmúlik a vérzés, akkor csinálhatsz még egy tesztet, mert van rá minimális esély, hogy más miatt volt a vérzés, és még megvan a baba (+azzal azt is tudod ellenőrizni,hogy kitisztul-e minden rendben, ha tényleg csak ennyi volt).

febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!