Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek jol jart el a...

Szerintetek jol jart el a doki missed ab eseten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kulfoldon elek, es sajnos 10heten kozolte a doki, hogy leallt a terhesseg a 7ik heten. Nem kuldott kaoarasra, hanem kaptam cytotec tablettakat. Brutalisan fajt a veteles... Utana harmadik napra ra, elkezdtem naponta 1-2 orat gorcsolni, utana kiesik egy hult ver. (bocsi a konkret dolgokrol, ha rosszul vagy, ne olvasd tovabb). Ma voltam kontrolon es azt mondta, h meg maradtak bent dolgok (petezsak, embrio kiment), de h nem veszes. Nincs szukseg kaparasra. Kaptam ismet veteles gyogyszert, es azt mondta, kontrolra se kell mar mennem. Ha nem menne most ki, ami bent maradt, akkor majd menzesszel kimegy.


Na most othon kuldenek rogton kaparasra. Tobb baratnom is igy jart, semmi gyogyszer, semmi megvarjuk, kaparni es kesz.


Most oszinten szolva felek, nehogy valami gyuladasba menjen at esetleg a dolog..... Nemtudom egyaltalan, hogy mi tevo legyek. Felek az esti gorcsolestol is, mert mar 2 napja arra kelek.



márc. 14. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:

*othon kuldenenek.

Nem tudok most haza menni sajnos.

márc. 14. 15:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így kevesebb az esély egy gyulladásra, mintha kaparnának!
márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De pld marad meg bent valami menzeszig? Az meg lehet akar 1 honap is... 😏
márc. 14. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes terhesség után semmi olyan nem marad bent, amitől bajod esne. Nyugi.
márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sem feltétlenül küldenek kaparásra: én választhattam, hogy kivárok vagy műtét, bár az orvos az utóbbit javasolta. A sógornőmnél az volt elhalt terhességnél, hogy x napig várnak, hogy kiürül-e magától és csak azután műtét.
márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Attol fugg, hol laksz.

Azert ne felejtsd el, hogy Nyugat Europa, es a balkani Magyarorszag kozott 50 ev kulonbseg van, kb. mindenben. Olyan gyogyszereket, modszereket hasznalnak amiket evtizedek ota betiltottak a fejlett orszagokban.

márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt 2018-ban (és Ny-Európában): 8. héten cytotec, nem jött ki elsőre minden, és utána kaptam egy "erősebb fogamzásgátlót", amit egy hónapig kellett szednem, és az első szünetben a (jó erős) megvonásos vérzéssel kijött minden, aminek ki kellett.
márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Öt vetélésem volt a 7-8 hetesen, egyszer sem kapartak. Nyugodj meg, rendben lesz így.

Én itthon ergam cseppet kaptam, hogy segítsen.

A meddőségiben nagyon örültek, hogy nem volt egy kaparásom sem.

A természet általában megoldja magától, gyógyszert is kaptál.

Sajnálom a történteket!

márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

En is nagyon sajnalom. :(


Remelem, mar lezarhatom ezt a borzalmas hetet....

márc. 14. 20:48
 10/10 anonim válasza:

szia

nekem ugyanigy volt oktoberbe

elsore kiment embrio petezsak, kis folyadek maradt csak az elso kontrollra majd a masodik kontrolon mar semmi sem volt, megis barnaztam utanna meg 1 hetet

szerintem nincs okod aggodni, ha maradt is bent valami kifog menni mensivel

de akar elmehetnel egy masik orvoshoz kontrollba ha az teged megnyugtatni

aterzem min mesz kereszul, egy remalom volt nekem is

ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!