Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ilyen esetben mikorra várható...

Ilyen esetben mikorra várható a menstruáció?

Figyelt kérdés
5 napja teszteltem egy 10-es teszttel halvány pozitívat, majd rá 3 napra (2napja) ugyan azzal egy negatívat. A hasam lassan 3 hete görcsöl (ovu óta) mint mielőtt megjön, de nem jön meg. Most akkor ez mi? Kémiai terhesség? És ha igen, mikor jön meg kb így, hogy volt negatív tesztem már 2 napja?
márc. 29. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kémiai akkor nagyjából akkor amikor alapból is meg kéne jönnie.
márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebben a ciklusban ovuteszteltem a 16.napig, akkor abbahagytam mert még nem volt pozitív (máskor a 10-13. nap között szokott pozitív lenni). A szokásos “majd meghalok” ovus görcs a 22.nap jelentkezett, majd kitartott egészen idáig (még most is van). Március 26.-án (az volt a 31.ciklusnap) teszteltem halvány pozitívat, majd rá 2 napra negatívat, és tegnap is negatívat. Ma van a 36.ciklusnap. Alapból 23-24 napos szokott lenni, a luteálisom 12 nap (negatív lh teszt utáni naptól számítva a 12.napon jön meg), de mensi sehol. Görcsöl a hasam 2 hete mint mielőtt megjön, de semmi más pms tünetem…

Mindig megérzem az ovut, nagyon durván szoktam görcsölni, ami most is megvolt a 22.ciklusnapon, viszont már bőven eltelt a 12 nap azóta is, ma van a 36.ciklusnap….

márc. 31. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem késik, ha a második teszt negatív lett.
márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor az első miért lett halvány pozitív?
márc. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!