Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt valaki akinek 2012....

Van itt valaki akinek 2012. decemberében volt vetélése? Hogy vagytok? Tultettétek magatokat a történteken?

Figyelt kérdés

Nekem 9 hetesen volt december 7-én.

Én szeretnék újra próbálkozni,de szószerint rettegek nehogy megint baj legyen.

A páromat gyözködni kell újra próbára,de mondta ha most is baj lenne akkor többet nem próbálkozik,mert nem akarja annyiszór átélni.Én se szeretném mégegyszer átélni,meg engem műtöttek szerintem ez a nőknek rosszabb.Amit a párom mond még nagyobb félelmet kelt bennem.Azt mondta nem szeretne megint olyan állapotban látni.

Remélem vagyis tuti mégegyszer nem fogunk így járni ezzel biztatom magunkat.Meg azért dokihoz is elmegyek átbeszélni a dolgokat.Feltöltöm magam vitaminokkal.


2013. ápr. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én decemberben veszettem el egy 19 hetes magzatot , előtte pedig juniusban egy 8 heteset, a szövettani eredmény mindkétszer negativ volt. Én is igy gondoltam az első után , hogy nem fordulhat elő mégegyszer, de megint megtörtént. A korházban egy szobába kerültem egy anyukával , neki is 2 terhessége szakadt meg , ugyanugy mint az enyém , először 8 , utána 18 hetesen. Nem akarlak ijesztgetni, nem annyira sokszor fordul ez elő. Én is szeretnék még babát , de rettegek. Most vizsgáltattam ki magam , minden rendben találtak, mégis félek. Én szedtem mindkétszer magzatvédő vitamint , már a terhesség előtt is és mégis megtörtént.
2013. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ú ez biztató.

Elhalt a magzat,vagy vetélés volt?

Nekem pecsételő vérzés volt kaptam utrogestant,meg szedtem mg6-ot,meg babavitamint.Szigorúan feküdtem de még is baj lett.

2013. ápr. 29. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2012 júliusában volt egy 12 hetes magzatelhalásom. Most 26 hetes vagyok!Reméljük már minden rendben lesz, de nem is idegeskedem rajta. Nyugtázom, hogy mocorog és ennyi épp elég is. :) És ez gyakoribb, nem az első válaszadóé!! Nekünk a letelt 3 hónap után azonnal sikerült "újra". Szóval fel a fejjel!
2013. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez biztató.

A párjaitok hogy áltak a dologhoz?

2013. ápr. 29. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 2011 dec. 24én veszettem el a 17 hetes kisfiam.Szövettani eredmény negatív lett.Az akkor 1,5 éves kisfiam tartotta bennem az életet!Rá 4 hónapra kezdtünk el próbálkozni a férjem unszolására, én nagyon féltam.A 6. hónapban sikerült teherbe esnem.Idén febr. 16-án megszületett 40+5 hétre a makk egészséges Szonjánk!:)

Nehéz, de merni kell nekivágni, én is végig rettegtem, de megérte a sok szenvedés!

Az első 2 terhességem alatt szedtem magzatvédőket, most nem, mindent kihánytam.

2013. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly márciusban volt egy vetélésem. Semmi előjel nem volt, 12 hetes uh-n már nem volt szívhang. Utána műtöttek.

Sokáig emésztettem én is magam, közben ki is rúgtak a munkahelyemről, így még az is a nyakamba zúdult (azóta van másik munkám). Szóval nem volt egyszerű :)

Férjemet is nagyon megviselte, de megbeszéltük, hogy mindennél jobban szeretnénk babát és nem adjuk fel soha. Mellettem állt végig, jóban rosszban. Aggódott miattam ő is, de próbáltam előtte is erős lenni, mert tudtam, hogy neki ugyanannyira fáj, mint nekem.

Majd 2012. decemberében újra állapotos lettem, most vagyok a 20. héten. Lekopogom :) eddig minden eredményem szuper. Mocorog is a picurka.

Sok sikert kívánok nektek is :)

2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam mindkét magzat elhalt , nem volt semmi előjele.
2013. ápr. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes volt, 2012 szenteste napjan tudtam meg, hogy megallt a szive. Unnepek utan engem is mutottek. En nagyon felek ujra teherbe esni, ez mar a masodik vetelesem volt, ezert vedekezunk. Es lass csodat, pozitivat teszteltem....most voltam orvosnal, ugy nez ki, most meg nincs is baba, csak a teszt pozitiv. Borzasztoan felek, hogy ujra mutet lesz. En nagyon csalodott vagyok, mar kezdtem tultenni magam rajta, erre ujra megtortenik.
2013. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 2011 április 27.-én ment el 11 hetesen.

Azóta semmi...nem is jön össze..

Mensim rendben, peteérésem van, ultrahangon voltam, vérvétel ok, most a páromnak viszsérve volt, így nem tudott menni spermavizsgálatra, most várunk hogy meggyógyuljon.

De amugy azóta sem jön össze, ma pont egy csecsemővel álmodtam, ami a sajátom volt ugye kislány volt, és párom is fogta álmomban a kezében...Nagyon felkavart!!!

2013. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!