Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9-ik honapban elhalt magzat!...

9-ik honapban elhalt magzat! Magas vernyomas miatt. Tortent ez massal is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 16:00
 1/5 anonim válasza:
25%

Borika nagynénémmel.

Vigasztald magadat azzal, hogy élsz!

Mert, Borika, az meghalt,

a halála oka, hogy hullamérgezést kapott, az elhalt magzata miatt.

Jó, ez nem éppen ma volt, egy-másfél évtizede.

2013. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem se sok kellett hogy vegem legyen! Nagyon rosszul lettem mielott a korhazba mentunk meg a latasomat is elvesztettem egy idore..
2013. máj. 20. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó ég! !!! Még a hideg is kirázott!!!

Igaz mi túléltuk,de az utolsó pillanatban mentünk a korházba. Vérnyomásom az egekben volt a 39. héten.Alig kaptam levegőt és keztek leállni a szerveim vesék,máj stb.

Szerencsére ma már csak egy rossz emlék. Itt vagyunk egészségesen.

Ami veletek történt borzasztó! Mit mondanak a következő terhességnél mik az esélyek? Nem volt más tüneted a vérnyomáson és a látásodon kivül? Hogy vagy lelkileg?

2013. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remelem azert el tudtal bucsuzni a kisbabatol.

Sajnalom ajanlom keress egy gyaszfeldolgozo csoportot az egyik kedves ismerosom tart ilyen kulon azoknak akik elvesztettek a babajukat.

Kerek mindenkit ne a hullamergezest hasznalja hanem a inkabb az acut veralvadasi zavar iuvd nel nevet.A hulla szo nem ide valo nem hivunk igy egy elhalt kisbabat.

2013. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:(

nagyonnagyon sajnállak!!!!

Nekem az volt a mázlim, hogy volt itthon vérnyomásmérő és méregettem, aznap a magándokimmal állandó kapcsolatban voltam és ő mondta, hogy irány a kórház. Mi is a 39.hétben kerültünk be és volt sürgősségi császárom, nekem sem kellett sok, hogy baj legyen...


Nagyon nehéz lehet ezt feldolgozni, kitartást!! :( :(

2013. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!