Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt a közelmúltban misseb...

Volt a közelmúltban misseb ab-ja valakinek? Hogy tetted túl magad a dolgokon?

Figyelt kérdés
10hetes vagyok,most vették észre,hogy csak egy üres petezsák van,se embrió,se semmi más. Jövő héten műtenek,de nagyon ki vagyok. Volt régen már egy abortuszom,ezért örültem,hogy most pár próbálkozás után összejött a baba,erre most jött ez. Hogy lehet ezen túltennie magát az embernek? Még 2 nap mire visszamegyek,megnézek és utána műtenek.Tudom,lehet még babám elviekben,de ez most nem vígasztal
2013. jún. 2. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Engem márciusba műtöttek (akkor 9 hetes voltam). Most ott tartok, hogy nem bőgöm el magam egy baba láttán. Csak fáj, de az nagyon.
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nehéz, még úgy is, hogy van már egy ikerpárom.

Nekem 6 hetesen még minden rendben volt, aztán 10 hetesen láttuk, hogy már nincs szívhang és a fejlődése is megállt kb. 7mm-nél:( Nekem már másnapra beütemezte a dokim a műtétet, most 22.-dikén volt, tehát másfél hete.

Sajnálom, ami történt veled:(

2013. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom :(

Nekem márciusban volt, 7 hónap próbálkozás után, 11. héten, és sehogy sem tettem túl magam rajta, talán a dühöm csillapodott csak valamennyit. Én is épp ott tartok, hogy már nem kapok sírógörcsöt minden kisbabától, és kismamától.

Most próbálkozhattunk újra először, így most próbálom magam pozitív gondolatokkal feltölteni, és bizakodva a jövőbe tekinteni.

2013. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!