Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni kontrollon...

Missed ab utáni kontrollon mit csinálnak?

Figyelt kérdés
3 hét múlva kell vissza mennem. Már 1 hét lement a 3 hétből. :(
2013. jún. 27. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert elfelejtettem visszamenni....:-)


Gondolom megnézik, hogy minden úgy áll-e helyre, ahogyan annak lennie kell. Persze, azt érzed majd úgyis.

2013. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogy lehetne "könnyen" feldolgozni? Párom mindig mondogatja hogy a lányunknak kell kistesó.. én meg nem akarok ilyenben megint végig menni!
2013. jún. 27. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor én visszamentem, csak megkérdezte a doki, hogy vérzek-e még, meddig véreztem, van-e panaszom, de nem volt semmi. 3 hónapot mondott, hogy addig ne essek teherbe, de nem is igazán volt kedvem akkoriban... Feldolgozni?... Hát nem egyszerű, a férjem sokat mondogatta, mikor csak random rámtört a sírás, hogy így volt jó, lehet nem volt egészséges és lesznek még nagyon szép babáink, de nem ez volt a megfelelő időpont. Aztán a vetélést követő 5. hónapban elkezdtünk újra próbálkozni, fél éven belül jött össze a pici, akivel most 23 hetes vagyok. Kitartást! Az elején nagyon nehéz, de ne hagyd el magad és akkor könnyebben túl jutsz majd rajta! :)
2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fel kell dolgozni...iszonyú nehéz!Nekem 2 hete volt műtétem, rettenetesen féltem tőle, aztán a műtét, a kórház nem is volt annyira vészes...hozzáteszem, nekem nagyon aranyos dokim van (műtét előtt 1 héttel találtam:-) )szóval, sokat számít, ha van támasz. Nekem Ő azonnal megígérte, hogy a műtét után, ha meglesz a szövettan, kivizsgál és megpróbáljuk kideríteni, mi volt az oka, hogy így alakult. (az előző dokim pedig azt mondta majd a második ilyen után)Én meg sírva mondtam neki, hogy nehogy már második is legyen!!!Nagyon nehéz, de tovább kell lépni, előre nézni és tervezni a jövőt!Most én úgy fogom fel, hogy van 3 hónapom készülni a kicsi babámra!(Persze belül félek, hogy visszaáll e a ciklusom) A műtét óta jól vagyok, semmi fájdalom nincs, vérzés is szépen elállt. Kitartás!!!
2013. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!