Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt más is úgy hogy műtét...

Volt más is úgy hogy műtét után szinte nem is vérzett?

Figyelt kérdés
Egy kis barnázás volt, de más semmi. Ez normális? Mindenhol inkább azt olvasom, h műtét után jó pár napig véreztek.

2013. júl. 29. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak a műtét napján véreztem. 5-6 napig utána nem volt semmi, majd pici barnázás, pici vérzés. Voltam a 2 hetes kontrollon minden rendben volt.

Szóval szerintem ne izgulj.

Ha nem lázasodsz be, nem görcsölsz, akkor szerintem ráérsz majd csak a megbeszélt időpontban orvoshoz menni.


Minden jót!!!

2013. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEkem a 14. Heten vettek el rendellenesseg miatt belolem dolt a ver 38 fok volt a "lazam" ra 6 napra ujra abortusz es akkor egy tisztasagi is boven jo lett volna!

Szobatarsamnak szinte nulla volt a verzese.

2013. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak aznap vérzett, normál menstruáció szerűen. Másnap már szinte nem is. Ez normális.
2013. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!