Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét napján adtatok...

Missed ab műtét napján adtatok pénzt a dokinak? Vagy elég a kontrollon? Kontrollra magánrendelésre megyek.

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha műtét után rám nézett volna, adtam volna. De mivel nem jött, így nem kapott. Csak az ápolónő, aki viszont nagyon rendes volt.
2013. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Off, de nem nagyon értem, hogy ilyenkor hogy lehet pénzt adni...Meg egyáltalán hogy fogadhatják el. Még kontrollon oké, hogy kifizeted a vizsgálat díját, de én ezen felül nem adnék pénzt.
2013. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én adtam neki, de műtét után kb 2 hétre, akkor kellett mennem hozzá, zárójelentésért és sokat beszélgettünk is, minden kérdésemre válaszolt, azóta is fárasztom szegényt:-)azt mondta csak akkor fogadja el, ha elégedett vagyok vele...persze h az vagyok!!
2013. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második: mivel ez egy műtét, SAJNOS szokás pénzt adni. És el is fogadják.

1.

2013. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

NEM! nekem laparoszkópiám volt :( méhen kívüli terhesség..

senkinek se adtam..mindig más orvos nézett rám..aki műtött nagyon aranyos volt, és nem fizettem neki,mégis rám nézett utána is..ilyen állapotba semmire se tudtam gondolni azon kívűl h épp elvesztem a babaám :(

2013. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szüléskor adtam, de a missed ab.-nál nem! Eszembe sem volt, hogy adnom kellene!
2013. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, amikor bejött, hogy megnézze rendben vagyok-e , akkor adtam oda. és el is fogadta.


Hogy miért adjuk? Azért, mert a magánorvosunkat kérjük fel a beavatkozásra. Természetesen a kórházban épp szolgálatban lévő orvosok valamelyike is elvégezné, de mi ragaszkodunk ahhoz az orvoshoz, akit ismerünk, aki ismer minket, és akiben megbízunk.

2013. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mennyit adtatok?
2013. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a magánrendelésének a 2-szeresét!
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem adtam... Pedig magánorvosom van... Előtte 1 évvel nála szültem, hozzá jártam terhesgondozásra mindkétszer. Megkapta a magánrendelésen a díját, azért mert a kórházban megműtött munkaidőbe pluszba nem kapott. Biztos smucig vagyok de jobb dolgom is volt annál...
2013. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!