Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon megvagyok illyedve...

Nagyon megvagyok illyedve rozsaszines barnas folyasom van ami 3hettel. Ezelott 4. es most is 2 napig tartott csak. Mi lehet ez? Lehet terhesseg vagy akar veteles elo jele?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, lehet vetélés jele.

Hogy terhes vagy-e, megmondja egy terhességi teszt, patikában vagy illatszerben tudsz venni, 700 Ft körül van.

2013. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csinaltam tesztet 3hettel ezelott mikor ugyan ez a panaszom volt,de az negativat mutatott. igaz sztem tul koran csinaltam meg.mert akkor1hetet kesett a menszim.es utana volt ez a rozsaszines barnazas cs 4 napig es .most multheten kedden jott meg megint es csutortokre elis mult.sokat vagyok aluszekony,vannak alhasi.fajdalmaim van mikor szurkalis jobb es ball oldalt is :((
2013. szept. 1. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hormonális probléma, neadjisten ciszta? Középsuliban barátnőmnek is ilyen panaszai voltak és találtak a petefészkében 2 cisztát igaz azok jóindulatúak voltak és elég hamar észrevették őket ezért nem kellett műteni, de szerintem nem ártana ha gyorsan látna nődoki. :(
2013. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek .arra kaptam időpontot.és hát azt is remélem hogy ciszta sincs a dologban...de hat majd ez kiderül csütörtökön :(
2013. szept. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!