Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek ebből lehet még 1...

Szerintetek ebből lehet még 1 műtét?

Figyelt kérdés
Augusztus 7.-én volt missed ab.-om amit egy hétre rá meg kellett ismételni mert nem vált le rendesen a méhnyálkahártya. A második műtét után szintén gondok voltak mert még mindig méhnyálkahártya darabokkal volt tele a méhem és folyamatosan véreztem és görcsöltem.(csak hozzá teszem hogy nem az orvosommal van a gond mert már több orvos is látott, hanem azért nem sikerültek a műtétek jól mert szervi problémák vannak(túl kicsi méh, és méhszáj)Meg akartak még egyszer műteni de közben próbáltuk gyógyszeresen megoldani a problémát ami úgy tűnik sikerült is mert megjött a menstruációm és avval távoztak méhnyálkahártya darabok rendesen csak az a probléma hogy még mindig(2hete) tart a vérzés nagyon gyenge de vérzek és enyhe alhasi fájdalmat is érzek. Szerintetek ebből még egy műtét lesz vagy lehet hogy más a gond, esetleg valami gyulladás? Volt már valaki hasonló helyzetben, vagy hallott ilyenről? Nyugtassatok meg hogy ezután még lehet gyerekem, nagyon kétségbe vagyok esve! előre is köszönöm a válaszokat
2013. szept. 30. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!