Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges hogy nem vérzek és...

Lehetséges hogy nem vérzek és megvannak a terhességi tüneteim is és mégsem nőlt 2 hét alatt a petezsák csak 1 mm-t?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Én is így voltam.

Missed ab lett a vége.

2013. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnálom :( én is ettől félek
2013. szept. 30. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem,hogy szikholyagod, embriocsomod van e?
2013. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs sajnos tegnap voltam ujjab ultrahangon pénteken kell mennem missed ab ra :(
2013. okt. 2. 16:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezném hogy missed ab-nál mire lesz szükségem mit vigyek magammal a kórházba?Nem szeretnék felesleges dolgokat vinni mert még aznap úgyis hazaengednek.
2013. okt. 2. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom! :( En meg jovohet csutortokig aggodok :(
2013. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy így alakult. :((( Nem az első vagyok, de a szokásos dolgokat, amik a kórházban kellenek. Pl.: köntös, hálóing, papucs, betét, WC papír, vmi ital (a műtét után másfél órával ihatsz), esetleg vmi keksz (a műtét után 3 órával ehetsz). Ja, és éhgyomorra kell bemenni és a műtétig nem is ehetsz és ihatsz. Én így tudom, ill. most ezek jutottak eszembe.
2013. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a segítséget !Jó lenne már túl lenni rajta :(
2013. okt. 3. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, mondjuk én elkezdtem vetélni, de be kellett fejezni, mert elvéreztem volna.

Tudom, nehéz ezt megemészteni, én arra gondoltam, hogy jobb neki így. Ha el akart menni tuti valami baja lett volna a picinek. Így nem szenved. Hiszem, hogy a természet tudja miért csinálja. De ez csak az első 12 hétre vonatkozik!!!

Sírasd meg ha szeretnéd, de lépj túl rajta, hogy minél előbb lehessen babád ha szeretnél!

2013. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!