Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mikorra várható...

Missed ab után mikorra várható a menses?

Figyelt kérdés
7.hete lesz hogy megműtöttek,de eddig még nem volt menses. Kinek mennyi idő után jött meg?
2014. jan. 19. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.általában 4-6 hét alatt meg kellene h jöjjön.nekem műtétre rá pontosan 4 hét az az 28 nap múlva jött meg. most várom a másodikat.ha semmi jelét nem érzed menj vissza az orvoshoz.megkavarodnak ilyenkor a hormonok, vkinek hónapokat késik, majd kapsz gyógyszert ami meghozza
2014. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam norcolutot, mert 3 teljes hónapig nem jött meg a műtét után. Az meghozza. utána a következő már magától megjött, igaz, a 28 napos ciklusom csak bőven a műtét után 7-8 hónappal állt be újra. addig 25-35 nap között ingadozott.
2014. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem 30 napra jött meg. Van olyan ismerősöm akinek hónapokig (5!) nem jött meg, aztán terhes lett.

Ha mész dokihoz kontrollra, érdemes lenne rákérdezni, mi a véleménye, szakmai tapasztalata. Gondolom próbálkoznátok még, a projekt indítását általában menses-hez kötik. NEkem védőnő 6 hónapot, nőgyógyász(ok) 2-3 menstruációt mondott a következő babaprojekt indulásáig.

2014. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem eppen tegnap volt a 8. hét, és sikeresen megjött :) de jobban görcsöl,mint azelőtt.
2014. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!