Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után van jogom...

Lucky81 kérdése:

Missed ab után van jogom követelni tőlük az ultrahang képet?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy terhességem a 9 héten jártam mikor erős fájdalmaim és vérzésem lett. Bementem a kórházba ott megnézte a doki ultrahanggal még élt a babánk csak kilökődött a méhből. Mondta a doki hogy sajnos műteni kell mert már nem lehet visszavarrni nagyon bunkó volt velem . Aznap éjjel kaptam egy szobát nagyon erős fájásaim voltak de senki nem törődött velem. Reggel mikor elvittek ultrahangra kiderült, hogy a baba már nem él de már olyan szinten lecsúszott hogy kézzel elérte az orvos. Vittek azonnal a műtőbe. Nagyon kiborultam hisz 2 év próbálkozás után semmi nem maradt belőle nekem csak a pozitív terhességi teszt . Szerettem volna elkérni az ultrahangos képet amin látszik még de nem adták oda!Nekem sokat segítene a túllépésben hisz a műtétem óta 3 hónap telt el de még mindig látom a szemem előtt .
2014. jan. 19. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég kamu ez a történet. Élt csak kilökődött??? Hogy? Kézzel el lehetett érni? Egy kilenc hetes magzatot?
2014. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ennyi idős terhesen történt...szerintem nem segítene rajtad, ha megkapnád, sőt! Pont azt írod, hogy látod a szemed előtt, ezért nem tudsz túllépni. Ha érdekel egy "ötlet" a továbblépéshez, írj privit. Nekem ez segített.
2014. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu
2014. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem komoly?
2014. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban ha nem lenne igaz! Sajnos az orvosok nekem sem tudták megmagyarázni mitől lökődött ki a méhből ha tudnám írtam volna
2014. jan. 19. 20:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy 3 hónap után még megvan nekik a te ultrahang képed?
2014. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg van nekik hisz ki is nyomtatta az orvos
2014. jan. 19. 20:56
 8/17 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy azóta tárolják?
2014. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
ez tényleg kamu.. ugyanis ultrahang képet akkor nyomtatnak csak, ha kéri a kismama... azt nem nyomtatják automatikusan... szóval nem tudom milyen képet is akartál te elkérni... maguknak a dokik nem nyomtatnak... minek???
2014. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem értem mért vagytok ekkora szemetek mással szemben éltetek ti egyáltalán meg egy ilyen dolgot ? ! Biztos nem találnék ki ilyet ! A doki amit kinyomtatott képet hozzá csatolta a kórházi papírokhoz ! Hisz mielőtt megműtöttek egy független doki is megnézte hogy ő is úgy ítéli e meg műteni kell e vagy nem !
2014. jan. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!