Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez spontan veteles lehetett?

Ez spontan veteles lehetett?

Figyelt kérdés
par honapja menstruacios gondjaim voltak,folyton vereztm...dokihoz mentem es azt mondta,petefeszekcisztaim vannak.. es fogamzasgatlot kell szednem mindaddig,mig babat szeretnek.. a gond az,hogy beszedtem az elso havi fogamzasgatlot,es a tegnap kellett volna megjonnie a mensimnek. viszont ez mara jelentkezett,szornyu fajdalommal. nagon nagyon fajt a derekam is,meg a hasam is,azthittem szimpla mensi fajdalmak. de kb 4 ora ilyen fajdalom utan,hogy meg sem tudtam moccanni-es a fajdalomcsillapito sem hatott- mikor kicsereltem a betetet,egy nagy szovetdarab urult ki. nagyon megijedtem,hiszen nem alvadt ver,hanem szovet darab volt.. nos,lehet hogy a doki nem vette eszre,es terhes voltam?.. es ez spontan veteles volt? mert miutan kiurult az a szovetdarab,a fajdalom is elmult..

2014. ápr. 11. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet még ma. Ha pozi akkor terhes voltál.
2014. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a gond az,hogy ma nem szerezhetek be tesztet,falun vagyok,es nem talalhato a kozelben.. :(
2014. ápr. 11. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges de mindenkepp menj dokihoz, mert ha veteles volt tudni kellene hogy kiurult e rendesen.
2014. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hat lehetseges az,hogy a doki ne vegye eszre,hogy terhes vagyok , amikor megvizsgal?? kb 25 napja voltam dokinal..
2014. ápr. 11. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ultrahang is volt? Lehet ha peldaul kesobb kezdett fejlodni a terhesseg akkor meg nem latott semmit es lehet hogy csak petezsakos szakaszban volt ha elment.. remelem erted mert nem tudom ugy megfogalmazni :S
2014. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ma nem is de holnap szerezz be egy tesztet és ha pozitív akkor terhes voltál.Szerintem menj el orvoshoz mert ha az voltál akkor meg kell győződni róla hogy kilökődött e rendesen!
2014. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,ultrahang is volt.. es jegyesemmel utoljara februar elso napjaiban voltam,ugyebar o febr 5.-en kulfoldre utazott.. tehat ha terhesseg lett volna,azt csak eszrevette volna a doki marcius kozepen ultrahanggal...

Meg januarba szinte egesz honapban vereztem,decemberben ugyszinten,ezert is latogattam meg a dokit :)

2014. ápr. 11. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!