Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kedves kismamák! A múlt héten...

Kedves kismamák! A múlt héten volt egy missed ab-om! Ti hogyan dolgoztátok fel? Mennyi idő után kezdtetek el dolgozni? Mi segített a szervezetetek regenerálódásában?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Piszológus nem tud segiteni? Én már másnap dolgoztam, mit kell ezen szomorkodni? Olyan mint a pasik, az egy jön a másik megy.
2014. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem egy éve volt és még mindig sokat gondolok rá. Főleg úgy, hogy azóta nem jött össze a baba. Talán kicsit segített, hogy elkezdtem a hobbimmal foglalkozni. A műtét után néhány nappal már dolgoztam, mert jobb volt, mint otthon szomorkodni.
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért nem egyszerű, mert lombik baba volt, ráadásul 2.-szorra "sikerült". Számomra a lombik is megterhelő volt, de sajnos csak így lehet gyerekünk! Igyekszem a pzitivizmusra törekedni, de mivel már hosszú ideje vágyunk egy babára, nem mindig könnyű...
2014. jún. 7. 15:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Te kaptál utána vmilyen gyógyszert és cseppet a méh összehúzásra? Mert én nem, viszont sokaknál olvastam, hogy kaptak.
2014. jún. 7. 15:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első, ilyen hozzáállással ne is akarj gyereket szerintem... Ilyen érzéketlen egyedet...
2014. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó! Ne haragudj, de te nem vagy tiszta gondolkodású...elvesztettél egy Babát és ez a véleményed? Akkor meg minek neked gyerek?! Lelketlen és szívtelen vagy! :(


Kedves Kérdező! Sajnálom ami történt veled, átérzem a fájdalmad! Tavaly nekem is volt egy missed ab-om, idén áprilisban pedig egy középidős vetélésem! Tervezett Baba volt mindkettő! Mai napi gyászolom az elsőt, most már a másodikkal együtt! :( Sokáig szenvedtem lelkileg, nagyon rossz volt! Mára is csak enyhült... a szervezetem magától visszaállt elég hamar, pár napra rá már meg is jött! Én nem erősítettem a szervezetem, egyszerűen csak élet úgy, mint eddig! Okát nem találták a vetélésnek, így nem volt mit erősíteni.... Kitartást kívánok, és ne add fel!

2014. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


éltem akart lenni, elírtam, bocsánat! :)

2014. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat. Szomorú, hogy ennyien járunk így, pláne, hogy nagyon vág,unk a babára. S ugyanakkor az is szomorú, hogy sokan önszántukból vetnek véget egy pici életnek... Hol az igazság?! :(
2014. jún. 8. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly márciusban volt missed ab-om, aztán májusban újra terhes lettem. Most múlt 4 hónapos! Ne add fel! Kitartás! :)
2014. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andy.andy válasza:
100%
Nekem is volt az éven sajnos. Nehezen sikerült feldolgozni, szerintem ezt az ember soha nem tudja elfelejteni, csupán megpróbál tovább lépni. Nekem az segített megvolt még a tesztem, ami pozitív lett, készült uh-os kép is amit eltemettem. Vártunk párommal kb. 4 hónapot és indult megint a babaproject és sikerült is elsőre :) Most már 37. hétben járok, tehát fel a fejjel, minden probléma rendeződött és a legboldogabb kismama vagyok a világon. :)
2014. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!