Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Azthiszem terhes voltam, s ma...

Azthiszem terhes voltam, s ma megjött a vérzésem, ez annak a jele, hogy elment a babám?

Figyelt kérdés

Lehet butának tűnök, de nagyon kiborultam. Fogamzásgátlót szedtem, de egy szem kimaradt, talán ezért eshettem teherbe. tesztet nem csináltam,mert féltem. kb három hétig(egészen ma reggelig) gyakorta rosszulléteim voltak, reggel-meg a nap folyamán többször is hánytam. 4 napja erős alhasi fájdalmaim voltak,szinte elviselhetetlen volt- ma megjött a vérzésem, de vérzés folyamán wc-n vettem észre,hogy kijött belőlem egy nagyobbacska csomó(majdnem ököl nagyságú). mi lehetett az?

csúfos-gunyolódó válaszadók kíméljenek.

2O - L


2014. jún. 21. 13:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Menj el orvoshoz, és ezt mondd el neki. Lehetséges, hogy terhes voltál, mert tabi mellett teherbeesni a magzatnak is veszélyes.

Tényleg menj el nőgyógyászhoz!

2014. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nincs lehetőségem sajnos felkeresni a doktorom,mert szabadságon van-ezért kérdeztem itt.
2014. jún. 21. 13:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez annak tűnik,hogy elvetéltél és az a nagyobb darab volt a magzat. Viszont mindenképp menj el orvoshoz ő megmondja,hogy az volt e és megnézi,hogy kitisztultál e teljesen. Ha nem akkor művi befejezést kell csinálni mert gond lehet belőle.

Komolyan menj el dokihoz azonnal!!!

2014. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg magadat orvossal, nem valószinü,hogy terhes voltál, nem jellemzõje a csomó,ha megszakad a terhesség.A másik pedig sok vért veszitenél.
2014. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lényeg,hogy szabin van. Van ügyelet és ezzel nem szabad várni!
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább husdarabkák lennének,ha megszakadt volna a terhességed, nekem is szokott lenni alvadt vér, ritkán.
2014. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nagyon elkezdtem vérezni, de már csökkent a mennyiség. most elég gyengének érzem magam.
2014. jún. 21. 14:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi történhetett veled, de szerintem is jó lenne, ha mielőbb elmennél orvoshoz, akár egy nőgyőgyászati ügyeletre a legközelebbi kórházba.


Megkérdezetem, hogy mennyi idő telt el az előző menstruációd óta?

2014. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
május 23 volt a legutolsó dátum. 28.án kezdtem neki megint a gyógyszernek és a gyógyszer kb 1O. szeme maradt ki,amit másnap pótoltam,mert akkor vettem észre,hogy előző nap nem vettem be. ezalatt az éjjszaka alatt voltunk együtt a párommal.
2014. jún. 21. 14:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Van melletted otthon valaki?
2014. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!