Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6-7 hetes terhességnél ahol...

6-7 hetes terhességnél ahol van már szivhang lehet spontán vetélés úgy, hogy nem kell műtéttel befejezni?

Figyelt kérdés
Magától kiürül aminek a jele a görcs és vérzés?
2015. júl. 19. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nekem volt hogy majdnem 8 hetesen ment el.
2015. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem a heten mutottek.

A dokik es apolonok szerint (mindenkit megkerdeztem, akivel kapcsolatba kerultem a korhazban) 98%-ban mindig marad vissza valami es csak 2%-ban urul ki teljesen.

Erosen ajanlott a mutet a kesobbi szovodmenyek elkerulese vegett, lelkileg sokkal megrazobb volt, mint fizikailag...

2015. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen ment el. A nyolcadik héten görcs és vérzés. Magától ment el. Nem kellett műtét. A köv. mensi után probléma mentes terhesség.
2015. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen volt spontánom, kiürült magától minden, persze nem 1 nap alatt. Mikor bementem ultrahangra mondta a doki, ha van még visszamaradt rész, maradjak, műtét. Mondtam, hogy kizárt, még várok, nézett, hogy mire? Mondtam, hogy arra, hogy befejeződjön a folyamat. 1 hét múlva minden oké volt, a dokim azt mondta jól döntöttem. Szerintem ebben az ügyben durváb túlbuzognak a nőgyógyászok.
2015. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kedves előző. Sajnos rögtön műtétet javasolnak. Pedig néha feleslegesen.
2015. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azért műtétek "feleslegesen", hogy megelőzzék a későbbi problémákat. Azért senki nem fog perelni, hogy megmutottek, azért viszont igen, ha nem.
2015. júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért is perelhetnek, ha a műtét kockázataiból előáll valami. A természet ezt régen is megoldotta és az ultrahang korában, ahol lehet figyelni, hogy mi történik odabent igazán nem kockázatos várni.
2015. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nehezen, utolsó, lévén ha nem életmentő mutetrol van szó, alá kell írnod egy nyilatkozatot, amiben az áll, hogy felvilagositottak a mutetrol, annak esetleges kockázatairól és ennek tudatában vállalod
2015. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem pénteki napon írtak ki egy hétfői napra műtétre. Választottam egy másik dokit (elismert főorvos)Hétfőn megkerestem őt, hogy akkor most mi legyen. Megnézte, teljesen felesleges lettt volna a műtét. Így hamarabb vállalhattam a köv. babát.
2015. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt én is elfelejtettem írni, hogy engem is folyamatosan néztek uh-gal. az első napon (amikor megkezdődött a vérzés), ill. mikor elmúlt (kb 10 nap után). A doki mindent rendben talált. Azóta megint voltam már vizsgálaton és minden oké volt. Szerintem ez nagyon egyén függő.
2015. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!