Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2 mised ab-on vagyok túl...

2 mised ab-on vagyok túl tanácstalan vagyok! Milyen orvoshoz érdemes menni szoktak már ilyenkor kivizsgálást csinálni?

Figyelt kérdés
Első sorban Pesten keresnék orvost akinek van magánrendelése.

2015. aug. 8. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


én is nemrég vagyok túl a 2. missed ab-on. kérdeztem a dokim a kivizsgálásról,két missed ab még nem elég indok rá.3nál már elkezdik a kivizsgálást.

hematológussal kellene beszélni, mert az egyik ok a fokozott véralvadékonyság lehet,Leiden mutáció vagy vmelyik protein deficienca.

a másik a pajzsmirigy hormon,prolaktin és progeszteron. ezeket szokták nézni úgy tudom.

2015. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok embertől ezt a véralvadási vizsgálatot hallottam hétfőn beszélek az orvosommal hátha elvégezné nekem ezt a tb támogatja?
2015. aug. 9. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

igen a tb támogatja,de adnak beutalót a hematológiára és ott időpontot fognak adni. igaz szegedi vagyok,de itt azzal fogadtak,hogy szept.elején hívjam őket időpontért...addig felejtsem el...:-/

2015. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Én is ezzel küzdök. Szóval nekem a következőket mondták, másik nőgyógyász aki endokrinológus is. Nekem mind két baba a 8 héten halt el, így egyből a véralvadást mondták, azt viszont csak a mis. ab. után 3 hónappal érdemes megcsináltatni(telefonba ezt mondták), pajzsmirigyet érdemes megnézni illetve a cukor+inzulin szintet, vasat ezek is mind okozhatják. Ha valamelyik rossz diabetológián beállítják (elég nehéz bejutni). Nekem a vasat talán sikerült, a pajzsmirigy 3,7 ami még okés, ám babánál 1,7 a jó szóval messze van még a jótól (ez is okozhatja már) a cukrom 6,3 (sajnos ez is okozhatja) ->IR sajnos 160g szénhidrát diéta + napi 30 perc sport, segít a szervezetnek(nem tudtam még eljutni diabet. így magam próbálkozom segítséggel mit egyek és mikor, ha eljutok kapok rá gyógyszert + elmagyarázzák a diétát a számolást). 5hete csinálom -7 kg, peteéréskor soha nem volt ilyen, rendesen kocsonyás folyás volt (tehát hatásos). Ovulációs teszt soha nem volt még ilyen erős mint most (persze nem próbálkozunk csak kiváncsi voltam hogy hat ..)
2015. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!