Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utani elso menstruac...

Missed ab utani elso menstruaciod hany napra jott meg es mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
28 napos a ciklusom, nem számoltam pontosan de kb 35-40 napra jött meg, 5 nap helyett 3 napig tartott. A következő már rendes időre jött meg és rendes ideig tartott.
2015. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első pont 6 hétre jött meg, kb. 3 napig tartott. A második pontosan 28 napra jött meg, tartott 2 napig. A harmadik rá 30 napra jött meg, tartott 3 napig. Nekem már nem olyan mint előtte volt. Előtte mindíg 28 napra jött meg, 3 napig nagyon erős volt, 2-3 napig pedig gyengébb. Most meg 2 napig erős, aztán sehol semmi.
2015. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pont 5 hetre jott meg, de nekem is nagyon megvaltozott, gorcsokkel es sok verrel menstrualok, elotte normalisan folydogalt, egy nap volt durva, de most ket nap nem is tudok elmenni otthonrol, annyira sok van
2015. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!