Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetelskor mi tavozik a verzessel?

Vetelskor mi tavozik a verzessel?

Figyelt kérdés
Sajnos volt mar vetelesem, es egyetlenegy kis verdarabban a szikholyag olt. De mi van meg a szikholyaggal, mert en semmit nem lattam. kb 6 hetes terhes voltam.

2015. szept. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia bocsika nem tudok hozza szólni értelmeset csak figyelem a válaszolókat,ugyanis 12hetes vagyok...tele problemakal...es fenyegető vetélésről van szó....hol verzek hol nem....(holnap uh ra megyek)mert hematomam is van 😞
2015. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy hete volt vetelesem, de semmit sem ereztem belole, pedig mar 3 eve varunk a kozos babara.
2015. szept. 15. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy távozott anélkül hogy láttad volna. Nekem nagy szövet darabok is távoztak.

Első válaszoló szedsz progeszteront? Én is véreztem, volt haematomám is de végül időre szültem. Utrogestant és rutascorbint kaptam meg mellé magnesii citricit.

2015. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6hetesen vetéltem el, rengeteg vér távozott, nagy darabokkal, voltak benne kemény darabok is.
2015. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Orvosnál voltunk es mar nincs baba😞

Igen szedtem ultragestant es rutascorbint magnab6 es elevit.

...nekem ellalt sajnos a verzesem es most kaptam gyógyszer amitol talan a hormonjaim leállnak hogy menstruáció szerűen tiasztuljak ki petezsak ures szabálytalan ossze van esve.


Nem tisztulok a napplna akkor műszeres befejezes.

2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!