Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sárgatest elégtelenség? Most...

Sárgatest elégtelenség? Most volt missed ab-om 10.14-én szerdán! Sajnos ez már a második volt! 2013. 06.19-én volt az első! A dokim azt mondta hogy ezt még nem szokták vizsgálni mitől van!

Figyelt kérdés
Nem mondott semmi konkrétat de én sárgatest elégtelenségre gondoltam! Barátcserje kapszulát gondoltam szedni ha majd megjön! Szerintetek ártani nem árt ha mégsem az a probléma?
2015. okt. 18. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy missed ab aprilisban. Ugyanezt mondtak, hogy meg nem erdemes a nagy vizsgalat. Most 6 hetes terhes vagyok, a mult heten ures petezsakot latott, jovo heten kell menjek. Nem tudom, art-e a baratcserje, en egy par dolgot kivizsgaltattam , onszorgalombol. pERsze mindenem rendben volt, ennek ellenere megsem maradt meg az elso. Szerintem menj mas dokihoz vagy mindenkepp mond el a gondolataidat, kerj tanacsot, akar mas orvostol is. Ne dontsel egyedul. Sajnalom az estedet, tudom milyen....
2015. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!