Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan mikor jon meg?

Missed ab utan mikor jon meg?

Figyelt kérdés

Missed ab-om volt. Sajnos halott terhességem volt. Oktober 14.volt a műtet mivel nem vetéltem el.

Azóta sem jött még meg. Ez normális?

Az orvosom azt mondta ha megjön és elmúlt akkor mennjek csak hozzá. Nem is voltam műtét ota nala

..


2015. nov. 18. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem abortusz volt de nekem 28 napra megjott utana rendesen! Csinalj egy tesztet ha gyanakszol.Mar neked is meg kellett volna elvileg jonnie! :)
2015. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam mar két tesztet. Másodikat mult vasarnap reggel. Mindegyik negativ. De nem is voltunk együtt párommal. A hasam az görcsöl közbe-közbe,de semmi...
2015. nov. 18. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor turelem!Lehet neked tobb ido kell hogy helyre jojjon a szervezeted!
2015. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igyekszem türelmesnek lenni. :)

2015. nov. 18. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
6 heten belul kell megjonnie, nem eretm neked miert nem mo dtak el a korhazban... Nekem 28 napra jott meg, ha 6 heten belul nem jon meg, kontrollon jelezd!
2015. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mult heten volt. Azt mondtak, hogy 4-6 het, de attol is fugg, hogy mennyi ideig tart a verzes utana. Van skonrk csak par nap, mas meg pecsetelgethet ket hetig. Ha tovabb tart a verzes, akkor kesobb is jon meg valoszinuleg.

Nekem mutet utan 3 hettel kell tesztet csinalnom, ha negativ, akkor minden rendben es varhatom a mensit idovel. (ha pozitiv lenne, akkor azt jelentene, hogy nem tisztult ki a mehem teljesen es meg mindig termelem a hcg-t.)

Negativ neked, szoval szerintem hamarosan mensizni fogsz.

A dokit nem tudod felhivni es megkerdezni?

2015. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a miss ab utan 5-6 hetet , pontosan 5 es fel hetre ra jott meg, ne izgulj, meg par nap , es meg kell jonnie.
2015. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Nekem az orvosom annyit mondott ha megjön és elmúlt azután mennjek majd hozzá vissza. Már hivtam ez miatt annyit mondott ne aggodjak,nincs bajom. De nem mondta hogy mennejek el egy kontrollra. Remélem most már hamarosan lesz valami és megjön.

2015. nov. 19. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!