Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy veteles utan te mentel,...

Egy veteles utan te mentel, vagy mennel kivizsgalasra? Ha vallaltad a vizsgalatokat, akkor volt ertelme?

Figyelt kérdés

Velemenyekre, tapasztalatokra lennek kivancsi.

Kesobb leirom en is a sajat helyzetunket.

Koszonom elore is a valaszokat!


2015. dec. 5. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdés szerintem hogy a vetélés mikor történik.

Nekem biokémiai terhességem volt most, és ettől függetlenül úgy érzem (teljesen más jelekből), hogy lehet hogy valami nem stimmel.

Mondtam is a férjemnek, de mivel már van három gyerekünk, ezért ő azt mondta, hogy azokat a bonyolult hormonvizsgálatokat, amiket kellene, szerinte 100% hogy nem csinálnák meg. Szóval most próbálkozunk tovább és ennyi.

Ha nem lenne még gyerekünk akkor biztosan máshogy reagálnék, de most én is így látom értelmesnek, pedig nagyon vágyunk a negyedikre.

2015. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor volt. Nekem kétszer volt korai vetélésem (kémiai terhesség-bár utálom ezt a kifejezést) és mindkétszer elmentem. Nem látott a doki semmit, elküldött vérvételre, ráköltöttem kb 20 ezret a vizsgálatra, vérvételre a nagy semmiért. Mostmár atz mondom jobb lett volna nem menni, de akkor reménykedtem, hogy megmaradhat a baba, ha megnéznek.
2015. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
múlt hónapban volt vetélésem. elmentem utána dokihoz, megállapította hogy tényleg vetélés volt, és ennyi. de nagyon korai terhesség volt, időben megjött, de pozitívak voltak a tesztek.
2015. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mi nem vagyunk mar fiatalok, igy teljes kivizsgalas volt. 9hetesen ment el. Volt cukor, immunologia, verkep, hormonsor. Kiderult a baj, gondtalan 26 hetes vagyok:) priviben kuldok par infot neked a vizsgalataimrol.
2015. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első terhességkor 10 hetesen volt vetélésem, nem vizsgáltattam ki magam, második terhesség problémamantesen zajlott, most várom a következő babát 24 hetes vagyok, problémás volt az első trimeszter. Mindegyik terhesség gyorsan 1-4 hónap alatt sikerült.
2015. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Nekem 11 hetesen volt missed ab-om. 3. baba, elso veteles, de az elso ket gyerek mar nem olyan kicsi, fiatalabb voltam akkor es erzem magamon, hogy azert oregedtem, valtozott a szervezetem... A kozvetlen csaladomban is vannak betegsegek (diabetesz, trombozis, stb).

En nem vagyok tul oprimista tipus, igy egybol tudtam, hogy csak akkor merek belevagni ebbe ujra, ha a leggyakoribb vetelesi okokat kizarjuk, azutan vagyok elhinni, hogy valoban nincs mit tenni es legkozelebb minden rendben lesz.

Szerencsere talaltam hozza olyan orvost, aki nem kuldott el egyszerre az osszes vizsgalatra, hanem a tunetek alapjan mondta a legvaloszinubbet es azzal kezdtunk. Meg nincs meg minden eredmeny.

Ha ez rendben van, akkor johet a kovetkezo vizsgalat.


Azert tettem fel a kerdest, mert az egyik baratnom azt mondta, hogy ez hulyeseg es feleslegesen szorom a penzt.

Egyreszt egyetertek vele, lehet, hogyha picit erosebb lennek, akkor en is igy csinalnam, masreszt meg nem vagyunk egyformak. Azt mar eldontottem, hogy csak meg egy esely van, ket veteles utan nem probalkozunk tovabb.

Anyagilag nem okoznak gondot a vizsgalatok. Nem azt mondom, hogy dusgazdagok vagyunk, de nem kell a vizsgalatok miatt atgondolni semmit havi szinten sem.

2015. dec. 5. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ilyen kivizsgálást kérdezel?? (ezért jó részletesen leírni a kérdésben, hogy miről van szó). Nem, ilyen kivizsgálásra nem mentem.
2015. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: akkor remélem, hogy a privim segít majd neked abban, hogy mik a szükséges vizsgálatok vetélés után. :)


szurkolok, hogy kiderüljön, mi is csak úgy fogtunk bele az új terhességbe, hogy ki vagyunk vizsgálva. nem akartam még egy embriót létrehozni azért, hogy kijöjjön...

2015. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as: koszonom, megkaptam a privit es mar olvastam korabban is a blogodat, egy masik kerdesnel talaltam.

Orulok, hogy nalatok kiderult a gond es minden jot nektek! :)


Koszonom a valaszokat es sajnalom, ha nem volt egyertelmu, hogy milyen kivizsgalasra gondoltam.

2015. dec. 5. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is megírnád, hogy milyen vizsgálatokra mentetek el?

Sajnos mi is ilyen cipőben járunk. :(

2015. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!