Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan az elso menstruac...

Veteles utan az elso menstruaciotok hogyan kezdodott?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap lesz 4 hete, hogy missed ab miatt mutottek. Homerozok es volt rendesen peteeresem ket hettel a mutet utan, elvileg holnap kellene megjonnie a mensimnek.

Ma viszont futas utan barna folyasom volt.

Terhesseg elott mindig egybol verzessel kezdodott, nem barnaztam elotte soha.

Ez vajon a veteles miatti egyszeri eset, vagy hormonalisan valtozott valami? Mert olvastam, hogy a barnazas mensi elott hormonalis gondra utalhat.


Nektek milyen volt? Egybol olyan, mint baba elott, vagy nektek is mas volt a veteles utani mensitek?


Egyebkent ti gorcsoltetek?

Mert emlekszem, hogy szules utan nagyon megszenvedtem az elso verzessel, nagyon gorcsoltem. Vajon most is szamithatok erre?


2015. dec. 9. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kellett műtét, éppen a menzeszem jött volna, mikor elkezdtem vérezni (9 hetesen), és 3 nap alatt elmúlt. aztán rá 5 hétre megjött a menzeszem, rózsaszínezve (ami előtte sosem volt), nem görcsöltem, ugyanúgy 3 nap alatt zajlott le a vérzés, a következő hónapban is volt rózsaszínezés (hormonértékeim tökéletesek voltak, így nem az az oka). Aztán egy hónap múlva rózsaszínezés, és nem jött meg azóta sem:)


26hkm

2015. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét után jött meg és 3-4 nap helyett 7 napig tartott, de más furára nem emlékszem. Én gyerek elôtti 5 évben görcsöltem se elôtte se szülés után nem, max elvétve. Szóval nálam visszaállt minden az elsô mensivel.
2015. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!