Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Árthat a terhességnek a...

Spartacus Ani kérdése:

Árthat a terhességnek a megfázás? Okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Nov1-5ig tartott az utolsó menzeszem. Azóta nem jött meg. Dec. 14. és 20.àn teszteltem mindkétszer pozitívat. Jan.5én kell mennem nőgyógyászhoz. Viszont megfáztam. Lázam nincs csak eléggé náthás vagyok és kissé gyenge.
2015. dec. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, a nátha nem árt, de a láz igen, a magas testhő vetélést okoz. Igyál sokat :) Jobbulást!
2015. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PIhenj sokat.

A babádnak ettől semmi baja nem lesz.

Ha felmenne a lázad 38 fölé tartósan, akkor kell orvoshoz sietni. De ha tudod csillapítani otthon, akkor ebből sem lesz gond.

2015. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyi árthat, de mielőtt beszednél bármilyen gyógyszert, jelezd mindenképp a dokinak vagy ha recept nélküli akkor a gyógyszerésznek, hogy terhes vagy.
2015. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a megfazas nem art. ha esetleg a torkod fajni kedene, azonnal nezesd meg mert ha gyulladas van belazasodhatsz es az viszont artalmas lehet - a tartosan magas laz hősokkot okozhat es elmehet a baba....de nekem volt a 6. het korul harom napig 40 fok es raadasul nem is tudtam h terhes vagyok szoval orvoshoz is keson.mentem de nem lett baja a.babamnak most mar 1,5 eves kiscsaj.


szoval nem kell panikba esni ha belazosdsz csak keresd fel a dokit es ha gyulladas van szedj antibiotikumot ra

2015. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem renbden vagy. Csak azért írok mert mindenki azt mondja hogy a nátha nem árt. Sajnos én most vesztettem el a 14 hetes babàmat. Csak nátha volt pàr napig se hőemelkedés se láz se semmi màs tünet. Uh-n vették észre hogy nem él. A vérvétel alapján gyulladást okozott a szervezetembe nagyin magas a fvsejt szám de tünetem nincs. Dokik szerint vannak ilyen alattomos vírusok sajnos.
2016. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!