Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A mult hétvégén volt missed...

A mult hétvégén volt missed ab verzek medig tart a verzes? Es folyik valami a mellembol miaz mitol van?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

En majdnem 6 hetig vereztem. Nem erosen, de kellett a betet. Szoval turelem, ez nem sima menstruacio.


A melledbol meg valoszinuleg elotej folyik. Majd elmulik.

2016. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet előtej is, de lehet prolaktin is, a vetélés miatt gondolom, elnézel majd egy-két kivizsgálásra, legyen köztük hormonsor is.:)
2016. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Korrekt a 2 válasz.kivizsgálás kellhet,nekem még a következö sem sikerült.ha babát akarsz érdemes kivizsgálásokat csinálni.
2016. jan. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: egyetértek, bár az állam szerint egy vetélés nem vetélés, így az én kivizsgálásaimra ráment kb egy havi fizum, de megérte, mert tényleg volt anyai gond. lett volna 3 vetélés...:/
2016. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!