Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hallott már valaki Kayleigh...

Hallott már valaki Kayleigh Anne Freeman-ról? Ő talán a leghamarabb megszületett baba.

Figyelt kérdés
Múltkor làttam róla a youtubon videót és sajnos nagyon gyenge az angol tudàsom, így nem tiszta, hogy szegényke életben maradt-e vagy mi történt vele.

2016. márc. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 11 hónapig élt csak, sajnos. Nagyon beteg volt, gépekre volt kötve végig.
2016. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kerdes jot teszel e egy gyerekkel ha n=mindenaron meg akarod menteni beavatkozasok fajdalmak valoszinu orokos serulseg...

nem tudom igy hogy hosszu eveket dolgoztam korhazban es anya vagyok en nem kernem hogy extrem koraszulott gyerekemet mindenaron eletben tartsak onzo dolognak tartanam es kinzasnak vele szembe.

2016. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

28 hetre szuletett nem a leghamarabb szuletettbabab csak extrem sorvadt volt 470g

hivaalossan a 24.0 hettol vagy 500g aktivan mentik oket

2016. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors vàlaszokat.

És kettes vàlaszoló, szerencsére nekem nem kell ilyen döntésen gondolkodnom, csak egyszerűen érdekelt a kislàny története, mert nem tudok angolul ês nem értettem meg a videót és az angol oldalakat, mert blog is van róla.

2016. márc. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!