Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab-om lesz. Van valami...

Missed ab-om lesz. Van valami modszer a veteles beinditasara?

Figyelt kérdés
Kedden kell befukodnom,a laminariat felrakjal,szerdan mutenek.A tagutastol rettegek,es azt meg szeretnem elozni.Lehet valahogy beinditani a vetelest itthon hogy ne rakjak fel a tagitot?Lehet hujen hangzik de igy megusznam a tagitot.Legalabb ennyi lenne benne jo,a mutettol nem felek mert alszok,de annyi rosszat olvastam a tagitastol.
2016. márc. 26. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesnek és butaságnak tartom az otthoni kísérletezgetést...
2016. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
..1+ és életveszélyés is
2016. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Kb. semmit nem érzel a tágításból. Nekem tavaly volt abortuszom. Reggel felrakták a lamináriát, és aztán feküdnöm kellett. Maga a felhelyezés egy enyhe tűszúrásnyi "fájdalom" volt, aztán semmi. Valamikor kora délután jöttek, hogy visznek műtétre (addig feküdtem/aludtam). Mikor felkeltem, csak annyit éreztem, mintha iszonyatosan megtelt volna a tampon menzeszkor :P Befeküdtem, aztán a kórházi ágyon ébredtem. Semmiféle fájdalmam nem volt, még aznap haza is mehettem, másnap már sportoltam. Szóval nem kell parázni, a laminária jobb, és biztonságosabb, mintha magadnak kezdesz el kísérletezni. A vetélés meg amúgy iszonyú fájdalommal jár.

29N

2016. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
A tágító sokkal kevésbé kellemetlen,mintha otthon valamilyen házi praktikával elvetélsz és elvérzel vagy egy életre tönkre teszed a méhedet. Nem véletlenül alkalmaznak bizonyos módszereket, így biztonságos.
2016. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem az az élethelyzet, amiben otthon érdemes rásegíteni, mert nagyon veszélyes.
2016. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csak egy dolog jut eszembe, de ezen már nyilván túl vagy: az idő. nekem hétfőn kezdődött a vetélésem, a dokim azt mondta, adjunk neki 3 napot, szerinte le fog szakadni. Le is szakadt, ki is lökődött még szerdán, pénteki kontrollon már be volt záródva a méhem is utána.


gondolom, ha előre tudod, mikor műtenek, már kaptál várakozási időt.

2016. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha lehet ilyet mondani, én örültem, hogy missed ab lett és nem spontán vetélés, úgy gondolom ez a 2 rossz közül a kevésbé rossz. Lelkileg és testileg is kevésbé sokkoló talán.

A tágulás nem fáj, a laminária felhelyezése kellemetlen csak.

2016. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pár hete volt vetélésem. Rosszabb mint egy menzesz.

Tavaly volt missed ab. A tágítást is ki lehet (kell) bírni. Gyorsabban vége.

2016. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akinek volt tágitas leirna a folyamatat?Hogy tortent pontosan?meddig tartott?Milyen muszereket dugdostak bele?Mért kell kedd reggel befekudnom ha csak szerda delelott mutenek?Egy teljes napot bent lesz asz az ize?És akkor is verzek majd mior tagulok vagy csak mutet utan?

Köszönöm

2016. márc. 26. 18:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Se a tágításkor, se a műtét után nem vérzel. Műtét után minimális vérzés oké, de nem számottevő.

Tágítás: felfekszel a vizsgálószékbe, és a doki felszúrja a laminária bevezetőt. Ezután felhelyezi a lamináriát, majd visszamész az ágyba. Felhelyezés után közvetlenül min.3 órát feküdni kell, hogy még véletlenül se csússzon el a laminária. A 3 óra letelte után már felkelhetsz, pisilhetsz stb. Nem érzed különösebben a tágítót magadban, kb olyan érzés, mintha egy teljesen megtelt tampon lenne benned. Ahova felhelyezik a lamináriát, ott nincsenek érző idegek, ezért nem fáj.

2016. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!