Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » El fog menni a kisbabám? .

El fog menni a kisbabám? .

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hetes.. Franciaországban élek és itt sajnos csak a 3 hónap után küldenek ultrahangra. Ma elmentem dolgozni, mezőgazdaságban,pontosabban szőlőben dolgozunk a párommal. 30 fok korul van,a munka nem annyira megterhelő,inkabb csak nagyon fáradt vagyok,foleg miután éjszaka 3-tol szinte alig aludtam... ma délben ahogy hazajottem, már majdhogynem megszáradt véres/barnás volt a fehérnemű... ez miért van? Azota aludtam, erősebb a megjon érzés,fajdogal az anyaméhem...

2016. jún. 8. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nődokihoz, mert ilyenkor még meg lehetne menteni jó esetben.
2016. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szeretnéd esély van ra h elmegy?

Itt nem ugy vannak a dolgok.. időpontot kell kérnem, kb egy hetet kellene várnom...

2016. jún. 8. 15:56
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Ott is van sürgősségi ellátás, ebben 100%-ig biztos vagyok!


A hangsúly a sürgősségin van, itt egy élet múlik rajta.

2016. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van sürgősségi ellátás. Én nem sokat filóznék ezen a helyedben.
2016. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Felhívtam a nőiorvosomat,mondtam mi a szitu, egyenlore semmi gond, de ha legközelebb lesz valami ilyen , vérzés és több akk azonnal kell menni kórházba. Megbízom benne mert ő nem egyszerű női doki.

Pihennem es feküdnöm kell.

Köszönöm a válaszokat

2016. jún. 8. 16:21
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön dolgoztam nőgyógyász rezidensként (Angliában, és Franciaországban) protokol szeeint nincs beavatkozás 12hétig. Igazából meg sem állapítják a terhességet. Minden vetélés természetes szelekció része. Nincs progi pótlás semmi...(3vetélésig)

Kérdésre válaszolva, sajnos bármi lehet. Lehet hematóma örül, vagy kifakadt egy kis vérrög. Ha van olyan biztosításptpk magán orvost eserleg érdemes lenne keresni. Én kivennék pár nap szabiz, pihenni pihenni és sok folyadék, és amennyire lehet nyugalom.

2016. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ebben a fenegyűlölt Magyarországon ezerszer jobb a terhes ellátás, mint az imádott nyugaton. :((((


Itthon neked most UH-n megnéznék a babát és kapnál Utrogestant hormonpótlásra, ami segít megtartani a babát. Nálunk megnéznének azonnal egy kórházban is...

2016. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ellentmondó nézetek vannak itt. Nekem egy ismerősöm Angliában ugyanígy járt mint te és természetesen ellátták megfelelően, pedig a 3. hónap előtt volt. Hallgass a dokidra és ne stresszeld magad!
2016. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom megérteni ezt a rendszert ami itt van Franciáo-ban...tegnap voltunk első konzultáción, biztosak voltunk a párommal h a vérvétel után az UH lesz a második dolog ahova küldenek.es ha most pl méhen kívüli terhesség van??? Nagy csalódás!

A munkahelyen ma kezdtünk,ma irtuk alá a szerződést. Én délig dolgoztam, azóta itthon vagyok. Nem ér annyit az egész,h baja legyen a picinek...

2016. jún. 8. 16:41
 10/23 A kérdező kommentje:

Szedek babavitamint, kértem a patikában, sőt még mielőtt babás lettem volna is már szedtem vitaminokat +folsavat.

Stresszes egy napom volt ma, ahogy elindultunk munkából haza,joforman csak zokogtam, leginkább a fáradtság miatt... utana ebédidőben döntenem kellett h ebédeljek, vagy aludjak.. aztán párom unszolására maradtam.

2016. jún. 8. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!