Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek missed ab után mennyi...

Nektek missed ab után mennyi időre jött meg a menzesz?

Figyelt kérdés
Nekem négy hete volt, de még semmi jele.
2016. jún. 23. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom, hogy átestél ezen. Nekem 3 hónap kellett hozzá (de az én estem nem volt már ,,normális")... 6-8 hetet mondott a dokim amugy, ugyhogy ne aggódj ezen. 6.héten amigy is kell egy kontroll, ha addig sem jön meg, mond el az orvosnak. Pszichológiai oka is lehet (vszinű nálam az volt, mert testileg minden oké volt).
2016. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2016. jún. 23. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
42 nap
2016. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a műtét után kb 3 héttel volt egy kisebb vérzés, azt hittem, ez a mensi.Kb 3 napig tartott, élénk piros vérzés volt. örültem, h megúsztam ennyivel.

Aztán a műtét után 5 héttel napra pontosan megjött, de rendesen. Két napig a házból sem tudtam kimozdulni, annyira vérzett.

Azóta ismét visszaállt a 29 napos ciklus, mint előtte.

Ne aggódj, még a 8 hét is simám belefér. ahogy első mondta, a kontrollon úgyis megnézik.

2016. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hét... nem tudott negrepedni a domináns tüsző a műtét utáni ciklusban ezért nem jött meg. Kaptam gyógyszert (Norcolutot) és azután megjött.
2016. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!